Патріку Демпсі виповнилося 50Патрік Демпсі днями перетнув 50-річну вікову позначку. Цей актор знайомий нам по безлічі блискучих ролей. Але також, він проявив себе в багатьох іпостасях і крім кіно.

Коли ми говоримо про Патріка Демпсі, завжди згадуємо його шикарне волосся. Дійсно, зачіска протягом багатьох років була візитною карткою актора.

Демпсі, один з небагатьох, хто перестав ганятися за гучними ролями. Якимось незбагненним способом режисери самі його знаходили. Можливо, це траплялося завдяки чарівності і харизмі Патріка. Його акторська гра доктора Шепарда в «Анатомії Грей» була бездоганною. Патрік Демпсі Здається, всі жінки планети хотіли опинитися на місці Мередіт Грей.

На жаль, наприкінці 11 сезону, Патрік покинув серіал. Точні причини не уточнюються, але є припущення, що у Демпсі була сварка з творцем кінострічки Шондою Раймс.

Крім гри в кіно, Демпсі створив центр підтримки хворих на рак або перенесли це захворювання. До цього його підштовхнула смерть матері в 2014 році, яка боролася з раком яєчників впродовж 17 років.

Крім благодійності, Патрік Демпсі захоплюється гонками. І в 2015 році, він завоював друге місце на відомих гоночних змаганнях у Франції.

Патрік Демпсі в рекламі

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору