Мами, чиї знаки зодіаку відносяться до стихії Землі дбайливі, особливо в матеріальних відносинах. Їхні діти завжди добре одягнені, доглянуті і нагодовані. Часом їх опіка переходить рзумні межі, що позбавляє діток зі слабенькою індивідуальністю звичайної самостійності, а у сильних дітей викликає бажання протестувати і якомога менше часу проводити вдома.

 • Мама під знаком Тільця прагне дитину прив’язати до себе і все життя тримати під суворим контролем. Але в емоційному плані діти від мами-Тільця отримують багато.
 • Мами-Діви володіють великою турботою готові підтримувати свою дитину все життя. Але почуття при цьому вони висловлюють справою, а не словом, тому їх діти найчастіше страждають від браку ласки.
 • Козеріг гіперорганізований. Через занадто серйозне ставлення до порядку і правильного режиму діти таких матусь відчувають несвободу і, як і у дітей Дів, їм не вистачає маминої ласки. У Козерогів і Дів спостерігається стриманість у прояві любові.

Як розрізняються мами за знаками зодіаку

Стихія Води надає надто сильну домашню атмосферу в емоційному плані. І діти в цих мам нестачі в емоціях не відчувають.

 • Раки волелюбні і теплі, хоча дуже серйозно ставляться до навчання і виховання своїх дітей, які виростають дуже домашніми і сімейними.
 • Скорпіони створюють постійно своїм чадам стреси на тлі емоцій. Мами-Скорпіони схильні постійно втручатися в усі справи  своїх дітей, при цьому дуже сильно переживаючи все особисто.
 • Риби не здатні чітко розділити межі між собою і дитиною. Дітей вони відчувають як своє продовження. Діти Риб найчастіше посвячуються в такі подробиці життя батьків, про які знати їм ще рано.

Мами з стихії Повітря стосунки з дітьми будують на рівних, і від батьківської опіки поступово переходять до дружнього спілкування. Іноді дітям не дістає батьківського авторитету.

 • Мами під знаком Близнюків дуже поверхневі, хоч і легкі при спілкуванні з дітьми. Дитина досить рано перестає радитися з мамою, хоча дружні стосунки з мамою вони проносять з собою через усе життя.
 • Ваги для дитини більше подруга, ніж мама. І якщо дитина-дочка, то їх відносини більше нагадують такі, які бувають у двох подруг. Це надалі приносить користь дітям в їхньому сімейному житті.
 • Мами-Водолії з повітряних знаків мають найбільший авторитет. І якщо у дитини слабка індивідуальність, особливо у дочок, то як правило вони стають прив’язаними до мами на все життя. Хлопчики у мам-Водоліїв виростаючи шукають сильну жінку і стають чоловіками – підкаблучниками.

Мами за знаками зодіаку

У матусь, що відносяться до стихії Вогню діти дорослішають і стають більш самостійними дуже рано, тому що їм надається багато свободи, при цьому уваги вони отримують мало.

 • Овни дуже рано починають вважати дитину дорослою. Вонв виростає самостійною і вільною, але з сильно укороченим дитинством, оскільки занадто рано на них покладається домашня відповідальність. І мами-Овни часто самі не помічаючи, організовують домашнє життя зручним для себе, забуваючи про потреби своєї дитини.
 • Леви бачать себе краще, ніж дітей. І хоча зовні діти у них прекрасно і красиво одягнені, добре виглядають, внутрішньо вони отримують дуже мало уваги.
 • Мами-Стрільці набагато більше уважні до дитини, допомагають розвиватися інтелектуально. Хоча в емоціональному плані діти залишаються на одинці з собою занадто рано. І сімейне життя у них складається найчастіше як-небудь.
Залишити коментар

*

Вгору