Знак Близнюків відомий як «дитина Зодіаку» і відповідно з цим описом він уособлює молодість, життєрадісність і цікавість.

Жінки Близнюки завжди в русі, постійно повинні бути в колі цікавих і різносторонніх людей.

Жінка Близнюки

Близнюки, як правило, дуже раціональні. Вони аналізують життя і розділяють думки та ідеї на більш дрібні частини. Ця тенденція характеризує Близнюків жінок як дуже розумних, логічних і швидко-мислячих людей. Але в той же час, через дану особливість вони дуже швидко втомлюються і морально виснажуються.

Близнюки дівчата люблять подорожувати, зриваючись в нескінченних пошуках нових вражень і відкриттів будь-якого роду.

Час від часу ця потреба в постійному русі може викликати у Близнюків втрату напрямку. Щось стає більш важливим і змінює фактичну мету подорожі. Жінка Близнюки стає більш розбірливою, коли дорослішає, і тоді вона здатна сформувати основну спрямованість її життєвої орієнтації. Але незалежно від віку вона буде прагнути залишатися підлітком в душі, проводити багато часу в компанії цікавих людей, багато їздити по світу і пускатися в нескінченну кількість маленьких пригод, які її захоплюють з головою.

Як правило, жінки Близнюки дуже щедрі і завжди готовіДівчина Близнюки поділитися своїми фінансовими ресурсами.

Вони мають невід'ємну здатність пристосовуватися до будь-якого набору обставин, і це добре, тому, що їхні фінанси мають тенденцію коливатися багато разів протягом усього життя. Жінка Близнюки любить грати з грошима, на відміну від її фінансово-стійкої сестри Тільця, або дещо не розсудливого Овна, і могла б брати участь в азартних іграх на одному диханні. Чим більше вона інтелектуально розвинена, тим більша ймовірність захоплень фондовими біржами або іншими фінансовими операціями.

Жінка Близнюки буде шукати партнера з потужним інтелектом, сексуально привабливого і з гарним почуттям гумору. Вона ніколи не буде поруч з чоловіком який буде обмежувати її свободу. Хто б не опинився поруч з нею, він повинен запастися величезним терпінням, тому що жінка Близнюк терпіти не може почуття обмеження або прив’язаності. Відносини з такою жінкою будуть дуже яскравими, цікавими і захоплюючими, повними незабутніх пригод і незапланованих подорожей. Вони дуже турботливі дружини, які вміють з обмежених ресурсів створити шедевр.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору