Овни чоловіки дуже талановиті та творчі у розробці нових ідей, концепцій і способів ведення справ. Вони повні дивовижних задумок, дуже прогресивні у своєму мисленні і діяльності, і наділені далекоглядністю прогнозів. У них широкий світогляд, розум, амбіції і відданість, необхідні для того, щоб проводити курс на досягнення своїх цілей.

Чоловік-ОвенОвни чоловіки настільки в захваті від своєї роботи, що будуть показувати дуже високий рівень мотивації до будь-якої задачі, за яку вони беруться. Вони мають виняткову особливість зосередитися на проекті, щоб показати кращий результат.

Всі ці якості просувають Овнів вгору по кар’єрних сходах набагато стрімкіше, ніж більшість інших знаків зодіаку.

Як роботодавець, чоловік Овен досить чесний. Але він буде очікувати від вас настільки сильної відданості справі, що часом будуть складатися досить складні ситуації. Він буде обурений, якщо ваші точки зору не будуть сходитися. Але, якщо ж ви виправдаєте його надії і він отримає бажаний результат, можете розраховувати на дуже щедру винагороду і приємні сюрпризи, особливо тоді, коли ви найменше цього очікуєте.

У плані здоров’я Овни дуже сприйнятливі до захворювань пов’язаних з головою, кровообігом і метаболізмом. Ці проблеми безпосередньо виходять від напруженої трудової діяльності, малорухливого способу життя і високого нервового напруження. Через великі витрати розумової та фізичної енергії чоловіки Овни схильні до:

  • головних болів
  • м’язової деградації
  • проблем зі шлунком
  • почуття втоми
  • виснаження

Все це з віком тільки посилюється.

Хлопець-Овен

У любовному відношенні Овни вибирають собі жінку з сильним характером. Мало загострюють увагу на зовнішності. Дуже цінують внутрішню красу. Перш ніж вступити у серйозні стосунки, Овен обов’язково постарається дізнатися якомога більше внутрішні якості потенційної партнерки. Вона повинна бути високоосвіченою, інтелектуально розвиненою і обов’язково з гарним почуттям гумору. Дівчата зі спокійним характером ніколи не втримати біля себе Овна.

Овен батько буде надійний тилом і наполегливим годувальником. Сім’я завжди буде на першому місці і він буде рвати під собою землю заради неї. Виховувати дітей буде в строгості, але справедливості. Дружині доведеться звикнути до його темпу життя і рухатися поруч з ним на тій же швидкості. Тільки в такому випадку в сім’ї Овна буде повна ідилія.

Залишити коментар

*

Вгору