Чоловік Тілець є одним з найбільш позитивних людей Зодіаку, і жінки, як правило, знаходять його характер найбільш привабливим. На жаль, він не той, хто буде яскраво демонструвати свої почуття своєму партнеру. Це відносно нескладна людина, яка цінує довіру і лояльність, та чекає того ж від інших.

Хлопець Тілець

Ніколи не проявить сентиментальність до батьків, хоча внутрішньо дуже залежить від їх схвалення. Прив’язаність до своєї сім’ї у них набагато більша, ніж може здатися на перший погляд.

На роботі він старанний, але тільки в тому випадку якщо бачить конкретний фінансовий результат. Якщо вам потрібна людина, націлена на прибуток, то звертайтеся до чоловіка Тільця. Вони знайдуть варіанти на будь-якій роботі і при будь-якому розкладі. Гроші збирає з фанатичним запалом. Ніколи не купить нічого зайвого. Але для своєї родини ніколи їх не пошкодує. Якщо справа того варта, Тілець не постоїть за ціною. Завжди прагнутиме примножити капітал і вигідно вкластися. З ранніх років Тілець думає про майбутнє – дуже рано починає заробляти і віддасть перевагу роботі ніж навчанню.

Тілець дуже ретельно вибирає собі партнерку. Їй доведеться запастися чималим терпінням, щоб справа дійшла до весілля. Але якщо ви добре готуєте, чудово виглядаєте і тримайте Чоловік Тілецьбудинок в порядку – можете не сумніватися, він вас нікуди не відпустить. І пам’ятайте, що домогтися Тільця – означає знайти в його особі надійного друга, вірного чоловіка, турботливого батька і пристрасного коханця.

Тільці практично не проявляють емоцій. Але якщо вам все-таки вдалося побачити цей рідкісний момент, то можете не сумніватися, ви – один з найголовніших людей у ​​його житті. Чоловік Тілець шалено ревнивий, навіть іноді перегинаючи палицю. Сам же абсолютно не схильний до зрад.

У присутності інших жінок поводиться вкрай скромно й відчужено. Любить веселі, душевні компанії, володіє неординарним почуттям гумору і здатний розвеселити будь-кого. Чоловік Тілець має незрозумілу здатність об’єднувати людей навіть з дуже різними характерами. З першого погляду може здатися, що вони байдужі до дітей, але коли стають батьками, то проявляють багато теплоти і ласки. За свою дитину і кохану дружину Тілець готовий розірвати будь-кого на шматки. Ви ніколи не побачите співаючого серенади Тільця, але у важкий момент він буде тримати вас за руку і зверне гори, тільки щоб ви посміхнулися.

Залишити коментар

*

Вгору