Як пробачити зраду? Це питання звучить в голові кожної жінки, яку зрадив її чоловік. І це природно, адже зрада чоловіка не тільки ставить під сумнів ваш шлюб, а й повністю перекреслює довіру і вашу любов, не кажучи вже про злість, образу, біль і обурення, яке ви будете відчувати при цьому. Так що ж робити, запитаєте ви. Однозначно відповісти на це питання не просто, але ми спробуємо допомогти вам дізнатися більше про те, що ж робити і як поступити.

Як пробачити зраду чоловіка

Чи потрібно взагалі прощати зраду?

Варіанта тут два: пробачити або ж розлучитися. Найголовніше, не робити поспішних рішень. У кожного вчинку є своя причина, тому почніть з того, що дізнайтеся у чоловіка, що стало причиною його зради. Спробуйте відкрито поговорити з ним і з’ясувати причини зради, попросіть його бути максимально відвертим, адже від цього залежить доля вашого шлюбу. Якщо вам на даний момент важко говорити про це, то спробуйте трохи пожити окремо і коли біль і злість трохи вщухне, почніть розмову. Під час розмови з чоловіком дотримуйтеся наступних правил:

  • стримуйте емоції;
  • не з’ясовуйте подробиці зради;
  • не намагайтеся з’ясувати більше інформації про жінку, яка стала причиною зради;
  • не влаштовуйте скандал;
  • приймайте будь-яку критику в свою сторону і не нападайте у відповідь.

Також, вам слід пам’ятати, що у зраді винен не тільки чоловік, але й ви. Якщо б у вашому шлюбі було все чудово, то і не було б зради. Після з’ясування причин постарайтеся їх проаналізувати і прийняти розумне рішення.

Причини зради

Є причини зради, які можна пробачити, а є які не можна. Можна пробачити зраду, коли чоловік зрадив вам через те, що ви не приділяли йому належної уваги, обмежували в сексі. Не можна пробачити, якщо ваш чоловік полюбив іншу жінку, в такому разі, краще навіть не намагатися налагодити стосунки і зберегти шлюб, а просто відпустіть його. Якщо у вас друга ситуація, то далі можете не читати цю статтю, і ні в якому разі не думайте, а що буде з дітьми після розлучення. Так, їм буде не просто, але вони звикнуть до змін у вашій сім’ї і змиряться. Однак, якщо ж ви будете жити з людиною, яка любить іншу, то ви позбавите себе щастя, душевного спокою, почуття бути коханою і бажаною. Ви гідні кращого!

Пробачити зраду чоловіка

У випадку, коли чоловік виявив невелику слабинку і розкаюється в скоєному, коли він і ви, навіть після зради, все ще любите один одного, значить вам обом доведеться подумати як усунути причини зради, щоб не допустити її повторення, а також спробувати пробачити чоловіка за зраду.

Як пробачити зраду чоловікові?

Тепер, коли ви зрозуміли, що готові пробачити чоловіка, залишається з’ясувати як це зробити. Говорячи по чесному, пробачити буде не просто і для цього знадобиться час, можливо навіть не мало. У цьому, допомогти вам зможуть наші поради та підтримка ваших подруг, у яких ймовірно теж є розумні поради, особливо якщо подруга потрапляла в подібну ситуацію. Також, варто зазначити, що ідеальних і універсальних методів пробачити зраду немає, і кожен випадок індивідуальний. Психологи вважають, що допомогти пробачити зраду допомагає наступне:

  • частіше проводіть разом час, відпочивайте, ходите в кіно, театр, ресторан;
  • побільше згадуйте ті часи, коли зрада не увірвалася в ваш шлюб, коли ви були щасливі і у вас було все чудово;
  • намагайтеся думати позитивно, не думайте про саму зраду;
  • підвищте частоту вашої інтимної близькості.

Ще психологи рекомендують, коли вас долають спогади про зраду і почуття болю, то щоб не ворушити минуле і не виливати негатив в сім’ю, спробуйте написати лист, але його не треба посилати, він потрібен тільки вам. Напишіть у ньому про свої почуття, про те, що ви відчуваєте і вам обов’язково полегшає.

Зрада чоловіка

Вам варто усвідомити собі той факт, що після зради, вам доведеться починати свої відносини з чистого аркуша, заново завойовувати один у одного довіру, по новому будувати відносини, враховуючи минулі промахи, і можливо доведеться навчиться любити по новому.

Однак, коли ви пробачите зраду, ви все ж її не забудете, це як шрам, про який рідко, але все ж згадуєш. Вам просто доведеться навчиться трохи менше думати про це, по-менше згадувати, намагатися ігнорувати, і тоді ви знову станете щасливі у шлюбі. Іноді, зрада стає початком сімейних відносин, які будуть набагато міцнішими і щасливішим колишніх. Успіху і любові вам! *IN LOVE*

Залишити коментар

*

Вгору