Дорогі дівчата! Якщо у вас є молодий чоловік, з яким ви зустрічаєтеся достатньо тривалий час, то рано чи пізно вам доведеться познайомити хлопця з батьками. Не можна підходити до цього питання легковажно. Адже від цієї зустрічі залежить подальший розвиток ваших відносин і взаєморозуміння з рідними.

Як познайомити хлопця з батьками

Отже, рішення про знайомство прийнято. Тепер потрібно все ретельно продумати. Перше, що потрібно вирішити це місце. Найкраще запросити хлопця до себе додому на чай. Все буде виглядати невимушено. Та й часу буде рівно стільки, щоб познайомитися, але менше, щоб перелаятися. Можете приготувати щось своїми руками. В цьому випадку ви дасте хлопцю козир – він зможе засипати вас компліментами.

Підготуйте свого хлопця – розкажіть йому про своїх батьків, їх професії, інтереси, захоплення. Нехай він підготується, щоб у вас вийшла цікава бесіда. Ваш хлопець може принести вашій мамі квіти, але тільки попередьте про її уподобання. Думаю, будь-яка жінка оцінить цей жест. Якщо батьки любителі хорошої літератури – можна придбати цікаву книгу – це ніколи не буде зайвим. Також слід поговорити з батьками. Попросіть їх поставитися до вашого обранця без зайвого напору. Їм варто розуміти, що йому і так буде складно. Притому вони ж не хочуть зіпсувати ваші стосунки.

Знайомство з батьками

Настав цей хвилюючий момент знайомства. Намагайтеся якомога більше жартувати – це створить розслаблену, невимушену атмосферу. Знаходьте якомога більше точок дотику ваших батьків і молодої людини. Сподіваємося, що все пройде на вищому рівні і надалі, все буде йти гладко.

Але якщо все пішло не за вашим планом, то варто розбиратися з обома сторонами. Коханому потрібно пояснити, що батьки завжди будуть важливою частиною вашого життя і йому потрібно знайти з ними спільну мову. Так, доведеться запастися терпінням. Але потім всім буде добре. В іншому випадку ви завжди будете між двох вогнів. З батьками буде розмова серйозніше. Їм належить усвідомити, що їх дочка виросла настільки, що сама приймає настільки важливі рішення. І подобатися їм це чи ні, все ж доведеться миритися з вашим вибором.

Але як би не пройшла ваша перша зустріч, і як би надалі не склалися стосунки ваших батьків і хлопця, варто пам’ятати, що найголовніше це тільки ваша любов. А все інше всього лише нюанси.

Залишити коментар

*

Вгору