Як зберегти любовКоли ми знаходимо свою любов *IN LOVE* , то відчуваємо такі сильні і яскраві почуття, що ми повністю впевнені в тому, що дана любовна ідилія буде тривати нескінченно.

Але, на жаль, проходить певний час, і починаються претензії, взаємні докори, сварки, накопичуються різні образи. Більшість пар не справляються разом з цією кризою і розлучаються. Однак виникші тертя в любовній парі зовсім не вирок. Якщо ви бажаєте зберегти вашу любов і поліпшити відносини, якщо ваші трепетні почуття сильні, то існує безліч варіантів як не допустити розриву.

Як зрозуміти, що любов згасає?

 • Все рідше трапляється сексуальна близькість.
 • Хтось із пари досить часто обманює.
 • Виконуються дуже мало обіцянок.
 • Сварки все частіше стали виникати через дрібниці, а миритися стало набагато складніше.
 • Вас часто мучать ревнощі та підозри.
 • Спілкування з коханою людиною значно скоротилося.
 • Один в одному стали помічати більше недоліків і менше переваг.
 • Часто з’являється роздратування, дискомфорт, який без видимих ​​на те причин виникає.
 • У вас з’явилося відчуття, що щось змінилося не в кращий бік.

Якщо ви знайшли у своїй любові більше одного описаного симптому, який спостерігається регулярно в ваших любовних відносинах, з упевненістю можна стверджувати, що проблема у відносинах все-таки є, і її рішенням обов’язково варто зайнятися.

Зберегти любов

Що потрібно робити, щоб зберегти любов?

 • Спочатку важливо спокійно і відверто поговорити один з одним, не пред’являючи ніяких претензій і в жодному разі не звинувачуючи. На даному етапі потрібно зрозуміти, в чому корінь проблеми, що склалася – зрада, втома або щось ще.
 • Ні в якому разі не намагайтеся змінити кохану людину за всяку ціну. Просто говоріть про те, що ображає або заподіює вам біль, але говоріть це без докорів, спокійно.
 • Вирішуйте проблеми в міру їх надходження. Якщо ви звично замовкли після чергової сварки на кілька днів, то проблема від цього зовсім ніяк не зникне. Обов’язково поговоріть один з одним, прийміть конструктивне спільне рішення проблеми.
 • Перш за все, навчіться слухати свою кохану людину і поважати її особисту позицію. Не звинувачуйте, не перебивайте у відповідь на будь-які претензії.
 • Постарайтеся щиро прощати свою кохану людину. Буває часто таке, що люди швидко миряться після сварки, проте ще дуже довго тримають всередині себе сильну образу. Якщо ви завжди будете відчувати сильні негативні емоції, це зовсім не піде на користь любовним відносинам. *SCRATCH*
 • Ніколи не приховуйте власних почуттів. Завжди говоріть про те, що ви відчуваєте, коли вам досить погано і особливо в тих випадках, коли добре. Це дуже допоможе вашій коханій людині краще вас розуміти.
 • Ні в якому разі не обманюйте один одного. Намагайтеся завжди говорити лише правду і нічого не приховувати ніколи один від одного. Брехня досить згубно позначається на любовних стосунках, до того ж, абсолютно будь-який обман рано чи пізно може стати дійсністю.
 • У випадку, якщо причиною сформованих конфліктів була безпосередньо зрада, дуже важливо визначитися – чи можливі подальші любовні стосунки? Чи хочуть зберегти їх обидва партнера? Чи згодні вони жити на інших умовах і за новими правилами без зрад і брехні? Готовий чи один побороти почуття провини, а другий почуття образи? Тільки лише правдиві відповіді на дані питання допоможуть прийняти вам абсолютно правильне рішення.
 • Ніколи у ваші конфлікти не втягуйте дітей, друзів та родичів. Ви зробите лише боляче багатьом рідним людям, і потім будете відчувати провину і сором за власну поведінку, коли вщухне сварка.
 • У тому випадку, якщо ви маєте намір виправити ситуацію, що склалася, проте самостійно не можете впоратися з цією проблемою, краще звернутися по допомогу до досвідченого психолога любові, який спеціалізується на вирішенні різноманітних сімейних проблем. Більшість пар по всьому велетенському світу отримали різні корисні консультації сімейних психологів, які їм допомогли зберегти любов, родину і почуття без яких-небудь втрат.

Як зберегти кохання

Якщо у вас вийшло подолати криз в любові і зберегти пару, то це зовсім не означає, що можна остаточно розслабитися і вважати, що проблеми ніколи більше не виникнуть. Однак вони будуть, але ви вмієте вирішувати вже їх разом, саме тому у вас набагато більше можливостей не втратити любов. Над любовними відносинами необхідно багато і постійно працювати. Варто боротися з власними недоліками і вчитися сприймати свою другу половинку такою, якою вона є насправді, необхідно вміти прощати і бути повністю готовим до різноманітних складностей.

Вам не раз ще доведеться приймати різноманітні складні рішення, однак важливо, щоб вони завжди були правильними чи наближені до цього. *OK* У любові немає місця егоїзму і власництва, саме тому багатьом доводиться вчитися заново жити не тільки з собою, а й зі своїми потребами і потребами коханої людини. Робіть по відношенню один до одного те, щоб ви хотіли отримати натомість. Якщо вам зовсім не подобаються шантаж, погрози, брехня, грубий тон або різкі висловлювання на свою адресу – ніколи не використовуйте дані методи і не намагайтеся довести абсолютно будь-яку ціну власну правоту. Запам’ятайте, що ви сильно любите один одного, це точно допоможе стати вам набагато ближче і утримати себе від багатьох помилок.

Залишити коментар

*

Вгору