Навколо вас повно чоловіків, але жоден з них не підходить вашим критеріям? Вам вже набридло ходити на іменини до родичів і відповідати на недоречне запитання: «Коли ж ми будемо гуляти на твоєму весіллі?». Ви хочете, щоб хтось був поруч з вами, хто дбав би про вас і любив би всім серцем, обіймав і говорив, що ви для нього важливіше за все на світі? Ви все ще вірите, що є десь той, кого ви чекаєте все своє життя? Якщо на більшість цих питань ви відповідаєте «так», то ця стаття саме для вас. ;D

Геть стереотипи!

Як знайти коханняІснує така думка, що дівчині треба сидіти і чекати свого принца на білому коні, а він обов’язково приїде і, що пошуки нареченого з ініціативи дівчат взагалі не прийнятні, тому що це непристойно і вульгарно. Але я вважаю, що це стереотипне мислення, яке не стосується до нашого теперішнього суспільства. Зараз не тільки чоловікам треба шукати своє кохання, а й жінкам теж. І немає нічого поганого в тому, що дівчина шукає собі судженого.

Раніше у дівчат не було такої свободи, як зараз, і вони не мали право вибирати собі майбутнього чоловіка, тому пошуки нареченого були не характерні для тих часів. Зазвичай нареченого їм вибирали батьки. Батьки укладали усні домовленості з респектабельними сім’ями, що мовляв через 20 років ваш синочок одружується на нашій красуні дочці. При цьому думка дівчини не враховувалася взагалі, а батьки керувалися лише своїми інтересами і часто інтереси були засновані на особистій фінансовій вигоді, а про любов ніякої мови не могло йти. У випадку, коли дочці не подобався її майбутній чоловік, батьки заспокоювали її, мовляв згодом полюбиш.

Час діяти

Може досить вже чекати манни небесної, а пора самій шукати любов?! Зараз ви скажете, що справжня любов має прийти сама, гримнути як грім серед ясного неба, але на жаль так буває тільки у фільмах, а в реальному житті подібне кохання приходить до однієї дівчини з мільйона. Ви впевнені, що саме ви будете цією щасливицею? Ми самі ковалі своєї долі, а свою любов *IN LOVE* поготів. Так будьте ж сміливішими!

Так, як і де шукати своє кохання? Відповідь на це питання ви отримаєте прочитавши наші поради, викладені нижче. Дані поради написані для дівчат, але вони цілком застосовні і для хлопців.

Пошук кохання через знайомих

Коли вам задають питання, чому ви одна, то ви соромитеся відповісти правду і відповідаєте, що вам так зручно. Ви ніколи не скаржитеся своїм знайомим і друзям на свою самотність, тому ваші друзі думають, що вам, дійсно і так добре. Ймовірно, ви навіть починаєте уникати веселих гучних вечірок, з тієї причини, що всі прийдуть парами, а у вас нікого немає. Іноді вам хочеться запитати хлопця своєї подруги, чи немає у нього на прикметі симпатичного хорошого знайомого, але вам соромно і ви боїтеся, що вас не так зрозуміють. Така ваша поведінка абсолютно не правильна і не наблизить вас до вашого «принца».

Як знайти любов

Поговоріть з подругою або друзями

Перестаньте боятися і соромитися! :-[ Спробуйте поговорити відверто з подругою і дайте знати своїм друзям, що вам набридла самотність. Вашій подрузі не обов’язково перетворюватися на сваху і знайомити вас з кожним зустрічним, але можливо вона згадає якогось свого знайомого чоловіка, якого ви не знаєте. Можете трохи пожартувати і сказати, що шукаєте чоловіка, так як набридло тягати важкі сумки з магазину. Друзі завжди вас зрозуміють і підтримають, а зі своїм проханням, в їхніх очах, ви будете виглядати сміливою і веселою подругою. Тепер вони будуть знати, що ви настроєні з ким-небудь познайомитися і що вам не так уже й подобається самотність. Ставтеся до цієї ситуації спокійно, з гумором і ваші друзі подивляться на неї точно так само.

Влаштуйте вечірку

Знайомлячись з чоловіками через своїх друзів, ви завжди будете знаходиться в комфортній ситуації, так як немає ніякого побачення наосліп, адже багато чого про чоловіка можна дізнатися від ваших друзів. Вашу першу зустріч краще влаштувати в загальному колі знайомих, тому що якщо ви будете зустрічатися двома парами, ви можете відчути себе ніяково, та й чоловік теж.

Ідеальним варіантом буде влаштувати вечірку у себе вдома, тому запросіть до себе додому кілька друзів і в тому числі і тих, які приведуть чоловіка-кандидата. Або як варіант, можна сходити всім разом в кіно. Найголовніше, щоб ви могли робити щось разом і відчувати себе вільно і невимушено.

Якщо ви хочете, щоб чоловік не знав, що це побачення, можете попросити друзів, щоб вони нічого йому не говорили. Тоді ви будете менше хвилюватися і вести себе природно.

Якщо хтось вам сподобався

Знайти любовНаприклад, якщо раптом до вас на фірму прийшов привабливий чоловік, який, як виявляється, працює разом з однією з ваших подруг і він вам сподобався, то не втрачайте часу, делікатно розпитайте подругу про нього. *OK* Можете сказати, що вам здається, ніби ви його знаєте, але не можете згадати звідки. Знайомство через спільних друзів добре тим, що легше коли вас представляють, ніж самій підходити знайомиться і до того ж, спільні друзі – хороша тема для першої бесіди. Якщо ви не хочете розповідати свої справжні інтереси стосовно даного чоловіка, то можете трохи прибрехати сказавши, що він може допомогти вам з якоюсь вашою проблемою або з отриманням необхідної інформації.

Знайомства через інтернет

Якщо вам здається, що шукати любов в інтернеті не романтично, то згадайте фільм «Вам лист», в якому Мег Райан щодня поспішала швидше додому і перше, що вона робила, це перевіряла пошту в надії, що їй прийшла звістка від таємничого незнайомця. Ймовірно, ваш Том Хенкс теж десь чекає вас на просторах всесвітньої павутини, просто почніть його шукати! У наш час дуже багато хто користується послугами сайтів інтернет-знайомств. Якщо не вірите, то зайдіть на який-небудь і подивіться скільки людей зареєстровано. І до того ж, чим цей вид знайомств відрізняється від інших? До вас, точно так само, міг підійти чоловік на роботі чи на вечірці і почати розмову.

З чого почати пошук кохання в інтернеті

Про те, як і з чого почати інтернет знайомства, ви зможете прочитати в минулій нашій статті, присвяченій інтернет знайомствам. Хочу лише нагадати, коли після спілкування в інтернеті ви відчуєте, що чоловік вам підходить, то необхідно перевести ваше спілкування в реальне життя і зустрітися. Так що навіть самі довгі і цікаві розмови в інтернеті ніколи не замінять живого спілкування з мімікою, жестами, поглядами, за якими ви відразу зможете зрозуміти, яка ця людина насправді. Можете почекати, поки чоловік сам проявить ініціативу, або сміливо узяти справу в свої руки.

Реальна зустріч

Знайти коханняРаджу призначати побачення в людних громадських місцях. Навіть, якщо вам здається, що молодий чоловік справжній джентльмен і любов всього вашого життя, все одно проявити обережність, не буде зайвим. Повідомте подрузі або на крайній випадок мамі, де і з ким ви збираєтеся зустрінутися. Можете попросити подругу підстрахувати вас, щоб вона побула недалеко і пішла за вами, і в разі необхідності могла вас забрати. Ставтеся до зустрічі, як до звичайного походу на чашку чаю. Тоді спогади залишаться тільки позитивні. 😉

Дискусійні клуби

Якщо у вашому місті є якісь цікаві дискусійні клуби або гуртки, то обов’язково вступіть в них. Якщо навіть вам і не вдасться знайти там своє кохання, в будь-якому випадку ви проведете цікаво час і заведете нові знайомства, які розширять ваше коло для пошуку свого коханого, адже кожен знайомий чоловік вашої подруги або знайомого – потенційний кандидат у принци.

І, мабуть, найголовніша порада – побільше бувайте на людях, спілкуйтеся, будьте активною, веселою і життєрадісною і ви обов’язково знайдете свого принца.

Залишити коментар

*

Вгору