Кожного дня тисячі людей по всьому світу заходять на сайти онлайн знайомств. Вони шукають романтики, довгострокових відносин та любові *IN LOVE* . Зараз онлайн знайомства стають все більш популярними, росте число чоловіків і жінок різних вікових груп, які користуються послугами сайтів онлайн знайомств. Як ви знаєте, для вдалого знайомства в реальному житті потрібно дотримуватися певних правил, використовувати хитрість і заготовлені прийоми. Також і в онлайн знайомствах. На жаль, методики знайомств в реальному житті не можуть бути застосовні в онлайні.

Онлайн знайомства (10 порад)

Нижче, ми вам дамо 10 порад, якими слід користуватися, якщо хочете бути успішними в онлайн знайомствах: *YES*

  1. Будьте чесні. При розміщенні анкети (оголошення) на сайті онлайн знайомств будьте чесними при заповненні особистих даних, відповідайте тільки правду на поставлені вам питання.
  2. Зробіть свою анкету (оголошення) оригінальною. Перегляньте анкети конкурентів. Відзначте те, що вас привабило в їх анкетах і спробуйте використовувати подібний стиль і прийоми у вашій анкеті (оголошенні), тільки використовуючи свої думки. Створіть привабливий заголовок, додайте трохи гумору, тільки не «чорного», так як це навпаки відштовхне людей від вашої анкети. 🙁
  3. Додайте ваше особисте фото. Кажуть, що фотографія коштує тисячі слів і це дійсно так. При заповненні анкети або розміщенні реклами на сайті онлайн знайомств переконайтеся, що ви додаєте свою фотографію хорошої якості. Також переконайтеся, що фото відображає те, як ви дійсно виглядаєте, інакше перше побачення закінчиться катастрофою.
  4. Будьте конкретними. Ви знаєте себе дуже добре. Складіть список своїх позитивних сторін, захоплень і інтересів, і вкажіть це все у своїй онлайн анкеті (оголошенні). Будьте реалістами, нічого не придумуйте.
  5. Вам варто зосередитися на тому, чого ви хочете. Дізнайтеся більше про вашу цільову аудиторію – що подобається і не подобається вашим потенційним обраницям (обранцям) читати в анкетах і пишіть грунтуючись на цих даних. Наприклад, якщо ви людина, яка хоче довгострокових відносин, то не слід вказувати ваші фінансові активи, а якщо ви жінка, яка хоче чоловіка, який любить техно-музику, то не вказуйте, що ви є фанатом Mariah Carey.
  6. Будьте позитивні. Ніхто не хоче спілкуватися з сумними людьми. 🙂
  7. Використовуйте добре відомі і розкручені сайти онлайн знайомств. Переконайтеся, що на сайті достатня кількість людей, які можуть бути вашими потенційними обраницями (обранцями).
  8. Відповідайте на повідомлення і пишіть свої повідомлення у розмовній формі. Якщо ви відповідаєте на повідомлення або пишете повідомлення будь-кому, то не використовуйте формальну мову. Текст повідомлення повинен бути написаний в розмовній формі. Будьте позитивні і доброзичливі і не кажіть нічого, що може бути неправильно витлумачено.
  9. Не розкривайте свою особисту інформацію. Мається на увазі, що не повідомляйте нікому свою справжню адресу електронної пошти, прізвище, домашню адресу або номер домашнього телефону, а також деталі місця роботи. У випадку якщо вам попадеться аферист або аферистка, ці дані можуть бути використані зловмисниками в корисливих цілях. ;D
  10. Будьте пильні при призначенні зустрічі. Зустрічайтеся у відомих громадських місцях, де завжди багато людей. Можете попросити прийти друзів для підстраховки, які будуть неподалік і у разі необхідності можуть вас витягнути з неприємної ситуації.

Сподіваюся, наші поради допоможуть вам успішно призначати побачення з допомогою онлайн знайомств. Найголовніше бути впевненими в собі, позитивно дивитися на життя і ніколи не засмучуватися у разі невдач.

P.S. Ще, для людей, які вирішили спробувати онлайн знайомства, але не можуть зважитися, хочу сказати, що ми з любою познайомилися саме в онлайні. За це ми дуже вдячні такому геніальному винаходу, як Інтернет, так як ми дуже любимо *IN LOVE* один одного і шалено щасливі, що зустрілися. В онлайн знайомствах немає нічого страшного або ганебного. На заході вже є величезна кількість щасливих пар в шлюбі, які починали свої стосунки саме в інтернеті. Шляхи любовні несповідимі, тому знайомтеся, любіть і будьте коханими.

Залишити коментар

*

Вгору