Віртуальна любовБагато хто вважає, що віртуальна любов – це абсолютно нормальний вид любові. *IN LOVE* У цієї любові так само є ніжність, туга, ревнощі, ті ж сварки і примирення, тим паче віртуальний секс. Такій любові властива деяка таємничість і спокуса, щось невідоме і непізнане, те, що може ніколи не стати вашим, але це є величезним мінусом. Якщо віртуальну любов не перевести в реальну, то рано чи пізно вона може зникнути. Хоча є маса випадків, коли один із закоханих хотів познайомитися з іншим в реальному житті і любов теж зникала і не давала про себе знати більше ніколи. Навіть не знаю, що краще – жити замінником справжнього життя у вигляді постійної віртуальної любові, або ж зняти рожеві окуляри і жити любовними відносинами у реальному житті.

Виявляється досить багато людей відчували у своєму житті віртуальну любов, виходячи з результатів цього дослідження: ;D

Чи вірите Ви у віртуальну любов?

Взагалі у віртуальному світі Інтернету познайомитися і знайти свою другу половинку досить реально. Але, не треба плутати онлайн знайомство і віртуальну любов. Але для того, щоб вдало познайомитися потрібно вміти це робити. Так як це не зовсім реальне знайомство. Для цього Ви можете скористатися 10 порадами онлайн знайомств, які були опубліковані раніше на нашому жіночому журналі. *YES*

Спочатку онлайн знайомство, а потім вже починається або віртуальна любов або реальна. Тут вже залежить від Вашого вибору.

Але, для мене віртуальна любов *IN LOVE* –

  • це замінник справжньої любові;
  • це боязнь по-справжньому відкритися;
  • це гра, так як у віртуальному світі Ви можете бути тим, ким захочете і вести себе так, як захочете;
  • це страх відповідальності;
  • може навіть страх відчувати ті, не завжди приємні, почуття, які мають місце в реальній любові – ревнощі;
  • образа, сварки, нерозуміння і т.д., хоча у віртуальному світі вони теж є, але не так яскраво виражені;
  • це страх жити в теперішньому суспільстві, з його норовом і абсолютно різноманітними людьми, так як віртуальний світ Ви створюєте такий, який Ви хочете.

Хоча у мене є знайома, яка живе своїм віртуальним світом, з видуманими законами і любов’ю, і вона щаслива! Але … вона інвалід від народження, вона практично ніколи не буває на вулиці, для неї реальний світ закритий, тому вона створює для себе свій псевдореальний світ, в якому вона може жити псевдореально. Але, що штовхає повноцінних жителів цієї планети з головою занурюватися в цей нереальний світ, не розумію. Він ніколи не замінить те, що є тут, навколо нас, те живе і невідоме. *DONT_KNOW*

Залишити коментар

*

Вгору