Девіз жінок Раків – якщо я відчуваю, значить, я існую. Вони завжди все сприймають через призму емоцій. Це стає частою причиною деяких розчарувань. Щоб не сталося в їхньому житті, все викликає просто град переживань. Раки дуже пов’язані з будинком і сім’єю. Часто дівчата Раки повністю переймають поведінку своєї матері.

Жінка Рак

За своєю природою Раки зберігають тісний зв’язок зі своїм минулим. І якщо вони переживали глибоке емоційне потрясіння, то будуть шукати людину, до якої психологічно сильно прив’яжуться. Якщо ж з душевним станом все гаразд, то жінка Рак стане надійним партнером на роботі і по життю. Вона є природженим колекціонером.

Жінка Рак має досить ностальгічну і сентиментальну особистість з сильною пам’яттю. Вона збереже спогади про далеке дитинство, запах лосьйону її батька, перші подаровані квіти чи якісь незначні дати. Досить швидко прив’язується до людей і дуже болісно переживає зраду. Якщо ви не впевнені у своєму рішенні, запитайте у жінки Рака поради. Вони мислять нераціонально, і ви побачите ситуацію зовсім з іншого боку.

Дім є основою життя жінки Рака. Її діти і сім’я це центр всесвіту, навколо якого крутиться все. Вона не може бути байдужою. Ви для неї або друг, або ворог. Вони завжди невибагливі у Дівчина Ракфінансових справах. Раки з легкістю збирають гроші. Живуть досить скромно, але можете не сумніватися, у них завжди є відкладені гроші на всякий випадок, які постійно примножуються. Будьте впевнені, що Раки ніколи не вкладуться в сумнівну справу. Вони віддадуть перевагу швидкого прибутку довгостроковій стабільності. І взагалі вони рідко довіряють будь-яким інвестиціям. Зазвичай вони зберігають гроші під матрацом.

У відносинах дівчина Рак дуже чесна, затишна і ніжна людина з якою завжди добре. Вона має дуже глибокий внутрішній світ, наповнений співчуттям і розумінням. Але для того, щоб стати частиною цього вам доведеться довести свою надійність. На відміну від деяких інших знаків Зодіаку Рак може легко прийняти вас у своє життя. Вони практично завжди стрибають у вир з головою. Але якщо ви колись її зрадили, пам’ятайте, дівчина Рак ніколи цього не забуде та не пробачить. Вони іноді схильні до перепадів настрою. Кращим варіантом для вас це залишити її на деякий час на самоті. Зазвичай буря стихає сама.

Залишити коментар

*

Вгору