Чи є дружба між чоловіком і жінкою?Багатьом напевно раз в житті, але доводилося думати над питанням – “Чи насправді існує дружба між чоловіком і жінкою?“, а деяким і вступати в жорстку дискусію з цього приводу. ;D Я теж переймався цим питанням і не раз. Для початку, давайте розберемося, що таке одностатева дружба.

Основні ознаки такої дружби:

Друзі спілкуються тому, що в них є спільні інтереси.

У друзів є спільні хобі або загальні погляди на життя, або їм цікаво робити щось разом. *YES*

Друзі довіряють один одному.

Вони не бояться показатися один одному не в тому костюмі, тому що знають, що один не почне принижувати іншого. Вони не записують собі в записники або пам’ять куплені один одному булочки або пиво.

Друзі не вважають один одного зобов’язаними.

Друзі не влаштовують сцени або скандали з приводу того, що один з них не прийшов на вечірку або на пікнік іншого з якої-небудь причини. Або якщо один сказав іншому, що не може в чомусь йому допомогти. Не могти і не хотіти – це право, яке один друг визнає за іншим. 🙂

Між друзями немає заздрості.

Успіх одного не стає нещастям для іншого. Зазвичай друзі щиро радіють успіхам один одного, і не заздрять за спиною.

Між друзями існує певний зв’язок, який вони відчувають.

Між друзями існує зв’язок, який вони не можуть пояснити. Наші предки називали такий зв’язок узами. Подібний зв’язок характерний сімейним, і подружнім парам, але все ж таки відрізняється від них.

У кожного з друзів своя самостійне окреме життя.

На відміну від закоханих *IN LOVE* , які планують своє життя з оглядкою один на одного і в розрахунку на спільність, друзі живуть самі по собі. Але це не означає, що вони не можуть прийти до спільної думки або про щось домовитися, просто в кожного своє життя, яке перетинається тільки в областях дружби.

Друзі спілкуються регулярно.

Між друзями повинно бути постійне спілкування, яке підтримує їх дружній зв’язок. Інакше він зникає.

Така, на мою думку, типова одностатева дружба. Всіх людей, у вашому оточенні, які виходять з рамок цих пунктів потрібно вважати просто хорошими знайомими. Крім цих пунктів в наш час з’являється ще один:

Друзі не сплять один з одним.

Тобто, між друзями не може і не повинно бути любові та інтимної близькості. Отже ніякий секс не може бути між друзями, інакше це вже не дружба.

Те ж саме повинно бути характерно і для дружби чоловіка і жінки. Повинна бути свого роду платонічна любов. *IN LOVE*

За моїми скромними спостереженнями, я прийшов до висновку, що кількість жінок, які вірять в дружбу між чоловіком і жінкою значно більше, ніж кількість чоловіків. Давайте розберемося чому. Справа в тому, що жінки налаштовані на вилучення задоволення від будь-якого виду спілкування і тому задоволення від спілкування з чоловіком, як конкретною цікавою особистістю, для них звичайна справа. Чоловіки ж у меншій мірі схильні до складних форм соціальних відносин і тому, частіше за все, чоловіки бачать у жінці не друга, а сексуальний об’єкт.

Я б поділив дружбу чоловіки і жінки на такі види:

Прихована закоханість. У цьому випадку один впевнений, що між ними не може бути сексуальної близькості, а другий знаючи, що сексуального потягу поки немає сподівається отримати в перспективі любов. Це найпоширеніший вид і в кінцевому підсумку, виходи тільки два, або вони стають закоханою парою або кінець їхній дружбі. 🙁

Однакова сексуальна орієнтація. У цьому випадку один чоловік і друг жінка відчувають однакову сексуальний потяг до одного певного полу, тобто один з них гомосексуаліст, а другий гетеросексуал.

Платонічна дружба. Тобто, справжня дружба між чоловіком і жінкою.

Останній вид, дійсно справжня дружба між чоловіком і жінкою, у своєму житті я ще не зустрічав, що наводить на висновок, що або її немає, або вона зустрічається вкрай рідко і триває не довго. 🙂

Залишити коментар

*

Вгору