В основному, більшість жінок Дів дуже працьовиті та старанні. Їх робота і покликання надзвичайно важливі для них і за своєю природою вони завжди шукають нові шляхи для поліпшення становища в житті. Як правило, у Дів дуже незвичайні професії. У будь-якій справі вони проявляють нестандартний підхід і оригінальне мислення.

Жінка Діва

Знак Діви дає людині багато навичок, з якими можна успішно вирішувати життєві труднощі. Дівчина Діва має надзвичайно активний розум, що часом може змусити її забути про відпочинок. Вони мають злегка критичний погляд на життя. І іноді це створює їй якісь додаткові проблеми. Діви легко знаходять помилки, але акцентують свою увагу не на них, а на пошуках оптимального вирішення проблеми. Вони не створюють розбіжності, а скоріше навпаки блискавично генерують ідеї.

Жінка Діва дуже розбірлива в їжі, так як має вкрай чутливу травну систему. Вона ніколи не буде заїдати стрес. Для неї їжа це особливий ритуал, що не терпить поспіху і негативних емоцій.

Незалежно від реального фінансового стану, Діви завждиДівчина Діва будуть думати, що знаходяться на межі бідності. Тому, швидше за все, зосередяться на грошах і пошуку покликання. Хоча вони і вміють знайти спосіб заробити і в більшості випадків у роботі дуже успішні, Діви часто панікують і впадають у розгубленість. Їм добре бути в парі з морально стійким і спокійним партнером. Такий тандем точно буде успішним. У відносинах складається подібна схема. Хороший союз у Дів буде з сильним чоловіком, який здатний домогтися бажаного від життя. Терпіти не можуть ледачих і недолугих людей. І навіть якщо у неї буде сильний сексуальний потяг, Діва спочатку все продумає і проаналізує.

Жінка Діва вельми вибаглива. Вона віддасть перевагу веселощам з друзями, ніж залишитися вдома з коханою людиною. Хочете завоювати Діву – доведеться побігати. У шлюбі вона намагається бути вірною. Зазвичай у неї це добре виходить, хоча і не виключено, що з віком їй захочеться пригод. Діви хороші друзі. Якщо вам потрібна допомога – звертайтеся за нею до Дів. Вони завжди знайдуть чим втішити і моментально продумають план вирішення вашої проблеми.

Діти у жінки Діви це святе. Якщо вона стає матір’ю, то повністю в цьому розчиняється. Зазвичай вони так захоплені дітьми, що можуть забути про час і побутові потреби. Саме тому діти в таких сім’ях виростають злегка розпещеними і егоїстичними.

Залишити коментар

*

Вгору