Любов між чоловіком і жінкою, які мають дружні стосунки, може спалахнути сама собою, коли ви цього найменше очікуєте. Причин для цього багато. Почніть з найпростішого: ви добре знаєте один одного, він чудово вас розуміє і поділяє багато ваших переконань, крім цього він частіше всіх опиняється поруч, коли вам погано. Перелік можна продовжувати до безкінечності, але ключові моменти вже названі і саме вони сприяють тому, що дружба переростає в кохання.

Що робити, якщо закохалася в друга

Якщо ви відчуваєте, що любите свого друга, то не поспішайте з висновками, так як поняття дружби і любові досить близькі. Поспішне сформульоване «я тебе люблю» може поставити під питання вашу дружбу. Для того, щоб упевниться у своїх почуттях насамперед зробіть ряд кардинальних змін. Дані зміни можуть відноситися як до вашого образу, як жінки, так і обстановку, яка вас оточує.

Зміна способу. Згадайте, що ви жінка і змініть свій гардероб на користь жіночних нарядів, спідниць і спокусливих вирізів. Не забувайте оновити свою зачіску і макіяж, які підкреслять вашу жіночність і молодість.

Після зміни способу уважно придивіться до того, як на вас дивиться ваш друг. Якщо ви бачите, що він до вас не байдужий, як чоловік, то тоді рекомендуємо змінити ваше оточення, до прикладу, можна поїхати в туристичну поїздку за кордон.

Що робити, коли закохалася в друга

Зміна обстановки. Рекомендуємо звернути увагу на те, що закордонна поїздка, не тільки виведе на новий рівень ваші відносини, але й атмосфера курортів здатна зародити сумніви вже в душі чоловіка на тему дружби і любові. Саме підігріта уява і небувала романтика Середземномор’я дасть вам можливість перейти до того, щоб поставити під сумнів вашу дружбу і відкрити шлях до любові.

Відверта розмова. Саме спілкування на цю тему потрібно грамотно обставити. Важливо, щоб у вас завжди була можливість відступити в сторону, якщо ви зачуєте, що щось не гаразд. Послатися на те, що вино в голову вдарило або атмосфера в ресторані була дуже романтична … Головне не сильно атакувати тонку грань дружби і любові між чоловіком і жінкою. Крім того не забувайте, що завжди залишається місце і для здорової конкуренції.

Закохалася в друга

Конкуренція. Це останній рубіж, який примусить його активно діяти, якщо у нього дійсно є якісь почуття до вас крім дружби.

У тому, щоб перевірити вашу дружбу, немає нічого поганого. Якщо ви впевнені в своїх почуттях, то можна трохи форсувати ваші відносини, але якщо є хоч тінь сумніву, то не руйнуйте те, чим вже володієте.

Залишити коментар

*

Вгору