Ідеальний макіяж це майстерність жінки правильно розставити акценти. Особливо важливо правильно розставити ці акценти, коли ви робите вечірній макіяж, тому що саме від них багато в чому може залежати результат вечора. Технік і стилів накладення вечірнього макіяжу безліч від вигадливого до мінімалістичного. Дуже важливо знати який саме макіяж підходить саме вам.

Вечірній макіяжВечірній макіяж 2Вечірній макіяж 3
Вечірній макіяж 4Вечірній макіяж 5

Акценти вечірнього макіяжу

На відміну від денного, ділового та весільного макіяжу у вечірньому є достаток фарб, з якими дуже важливо не переборщити. Погодьтеся, буде неприємно, якщо химерність макіяжу погубить всю елегантність створюваного образу. Саме тому, щоб не допустити такий прикрий промах дуже важливо знати, де доречно робити акцент.

Вечірній макіяж 6Вечірній макіяж 7Вечірній макіяж 8
Вечірній макіяж 9Вечірній макіяж 10Вечірній макіяж 11

Найчастіше у вечірньому макіяжі акцент робиться на очі, так як це дозволяє додати вашому образу неймовірну сексуальність і таємничість. Зазвичай для вечірнього макіяжу використовують темні та насичені кольори тіней. Завдяки цьому досягається ефект загадковості і виразності очей, який запам'ятається вашому обранцеві надовго. Коли робите акцент на очі дуже важливо приділити увагу віям, які будуть фінальним акордом вашого чарівного погляду.

Вечірній макіяж 12Вечірній макіяж 13Вечірній макіяж 14
Вечірній макіяж 15Вечірній макіяж 16Вечірній макіяж 17
Вечірній макіяж 18Вечірній макіяж 19Вечірній макіяж 20

Якщо ви хочете заворожити свого обранця своєю сексуальністю, то зробіть акцент на губи. У разі такого акценту, важливо використовувати не тільки насичений колір помади, а й не забути про блиск, який збудить сексуальні бажання у вашому супутнику і стане основним компонентом вашої неповторності цього вечора.

Вечірній макіяж 21Вечірній макіяж 22
Вечірній макіяж 23Вечірній макіяж 24

Колірна гамма вечірнього макіяжу

Візажисти пропонують підбирати колірну гамму відповідно до вашого типу, оскільки це буде дуже доречно і саме під час вечірнього рауту все повинно бути ідеально.

Вечірній макіяж 25Вечірній макіяж 26Вечірній макіяж 27
Вечірній макіяж 28Вечірній макіяж 29

Для жінок осіннього типу варто віддавати перевагу теплій гамі від оливкового до золотого і від коричневого до бежевого. У помаді варто віддавати перевагу варіаціям з коричневого, коричнево-золотого, коричнево-червоного або бордового відтінків.

Вечірній макіяж 30Вечірній макіяж 31Вечірній макіяж 32
Вечірній макіяж 33Вечірній макіяж 34Вечірній макіяж 35
Вечірній макіяж 36Вечірній макіяж 37Вечірній макіяж 38

Ще одним яскравим представником теплої гами - це жінка літнього типу. Жінкам такого типу рекомендується вся тепла гамма сіро-блакитних і димчасто-бежевих тіней, які просто ідеально поєднувати з рожево-бузковими і малиново-морквяними помадами.

Вечірній макіяж 39Вечірній макіяж 40
Вечірній макіяж 46Вечірній макіяж 47

Представницями холодної гами є жінки зимового та весняного типів. Для зимових жінок у вечірньому макіяжі треба використовувати легкі чорні, фіолетові або смарагдові тони для тіней, але основною умовою є тільки легка нотка, так як основна увага повинна приділятися губам. Основним моментом в макіяжі таких жінок є яскравий соковитий колір помади червоного або червоного кольору холодної гами.

Вечірній макіяж 41Вечірній макіяж 42Вечірній макіяж 43
Вечірній макіяж 44Вечірній макіяж 45

Жінки весняного типу теж основну увагу повинні приділяти саме кольором своєї помади, оскільки саме вона є основою їхнього способу життя. Таким дівчатам варто вибирати тіні світло-пісочних або персикових відтінків.

Вечірній макіяж 48Вечірній макіяж 49
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору