Ідеальний макіяж це майстерність жінки правильно розставити акценти. Особливо важливо правильно розставити ці акценти, коли ви робите вечірній макіяж, тому що саме від них багато в чому може залежати результат вечора. Технік і стилів накладення вечірнього макіяжу безліч від вигадливого до мінімалістичного. Дуже важливо знати який саме макіяж підходить саме вам.

Вечірній макіяж Вечірній макіяж 2 Вечірній макіяж 3
Вечірній макіяж 4 Вечірній макіяж 5

Акценти вечірнього макіяжу

На відміну від денного, ділового та весільного макіяжу у вечірньому є достаток фарб, з якими дуже важливо не переборщити. Погодьтеся, буде неприємно, якщо химерність макіяжу погубить всю елегантність створюваного образу. Саме тому, щоб не допустити такий прикрий промах дуже важливо знати, де доречно робити акцент.

Вечірній макіяж 6 Вечірній макіяж 7 Вечірній макіяж 8
Вечірній макіяж 9 Вечірній макіяж 10 Вечірній макіяж 11

Найчастіше у вечірньому макіяжі акцент робиться на очі, так як це дозволяє додати вашому образу неймовірну сексуальність і таємничість. Зазвичай для вечірнього макіяжу використовують темні та насичені кольори тіней. Завдяки цьому досягається ефект загадковості і виразності очей, який запам’ятається вашому обранцеві надовго. Коли робите акцент на очі дуже важливо приділити увагу віям, які будуть фінальним акордом вашого чарівного погляду.

Вечірній макіяж 12 Вечірній макіяж 13 Вечірній макіяж 14
Вечірній макіяж 15 Вечірній макіяж 16 Вечірній макіяж 17
Вечірній макіяж 18 Вечірній макіяж 19 Вечірній макіяж 20

Якщо ви хочете заворожити свого обранця своєю сексуальністю, то зробіть акцент на губи. У разі такого акценту, важливо використовувати не тільки насичений колір помади, а й не забути про блиск, який збудить сексуальні бажання у вашому супутнику і стане основним компонентом вашої неповторності цього вечора.

Вечірній макіяж 21 Вечірній макіяж 22
Вечірній макіяж 23 Вечірній макіяж 24

Колірна гамма вечірнього макіяжу

Візажисти пропонують підбирати колірну гамму відповідно до вашого типу, оскільки це буде дуже доречно і саме під час вечірнього рауту все повинно бути ідеально.

Вечірній макіяж 25 Вечірній макіяж 26 Вечірній макіяж 27
Вечірній макіяж 28 Вечірній макіяж 29

Для жінок осіннього типу варто віддавати перевагу теплій гамі від оливкового до золотого і від коричневого до бежевого. У помаді варто віддавати перевагу варіаціям з коричневого, коричнево-золотого, коричнево-червоного або бордового відтінків.

Вечірній макіяж 30 Вечірній макіяж 31 Вечірній макіяж 32
Вечірній макіяж 33 Вечірній макіяж 34 Вечірній макіяж 35
Вечірній макіяж 36 Вечірній макіяж 37 Вечірній макіяж 38

Ще одним яскравим представником теплої гами – це жінка літнього типу. Жінкам такого типу рекомендується вся тепла гамма сіро-блакитних і димчасто-бежевих тіней, які просто ідеально поєднувати з рожево-бузковими і малиново-морквяними помадами.

Вечірній макіяж 39 Вечірній макіяж 40
Вечірній макіяж 46 Вечірній макіяж 47

Представницями холодної гами є жінки зимового та весняного типів. Для зимових жінок у вечірньому макіяжі треба використовувати легкі чорні, фіолетові або смарагдові тони для тіней, але основною умовою є тільки легка нотка, так як основна увага повинна приділятися губам. Основним моментом в макіяжі таких жінок є яскравий соковитий колір помади червоного або червоного кольору холодної гами.

Вечірній макіяж 41 Вечірній макіяж 42 Вечірній макіяж 43
Вечірній макіяж 44 Вечірній макіяж 45

Жінки весняного типу теж основну увагу повинні приділяти саме кольором своєї помади, оскільки саме вона є основою їхнього способу життя. Таким дівчатам варто вибирати тіні світло-пісочних або персикових відтінків.

Вечірній макіяж 48 Вечірній макіяж 49
Залишити коментар

*

Вгору