Погляд жінки – це найголовніший інструмент флірту і спокушання чоловіка. Успіх вдалого знайомства з хлопцем і завоювання його уваги на 80% залежить від вашого сексуального погляду. Тому ви повинні навчитися робити свій погляд сексуальним і спокусливим.

Підготовка сексуально погляду

Для отримання сексуально погляду, вам необхідно підготувати ваші очі. Для цього зробіть такий макіяж очей, який би надав вашим очам обсягу, виразності і глибини, зробив би їх візуально більш ніж зазвичай. O:-) Вчені довели, що дівчата з великими очима подобаються чоловікам більше.

Інструкція сексуального погляду

Сексуальний поглядА тепер, перейдемо до процесу створення спокусливо погляду. Спочатку зловіть погляд чоловіка і подивіться йому прямо в очі, при цьому ви можете трохи посміхнутися з «ноткою запрошення». Через 2-3 секунди, повільно відводите погляд у бік, у напрямку, природному для повороту вашої голови, при цьому повільно і як би ніяково опустіть вії. Далі в жодному разі не дивіться на чоловіка, намагаючись з’ясувати, чи вплинув ваш погляд, зробіть паузу. Якщо реакція від нього не пішла, то можна кинути в його бік черговий сексуальний погляд, але не варто повторювати його занадто часто.

Якщо ви додасте вашому погляду якусь нотку задуму, яка б натякала йому: «Чому ти ще не підійшов до мене?», то це буде нокаутом для нього.

Допоміжні погляди

Також, при спокушанні чоловіка достатньо ефективний стріляючий погляд, коли жінка кидає погляд на чоловіка і до того моменту, як він встигає перехопити її погляд, відводить очі вбік. *THUMBS UP*

Якщо ж вам чоловік дуже сильно сподобався, то ви можете скористатися поглядом напівприкритих очей, який розповість йому про ваші таємні бажання.

Невелике зауваження для жінок, які люблять користуватися оцінювальним поглядом. Пильний оцінювальний погляд слід застосовувати тільки здалеку, тому що поблизу він може викликати у молодої людини дискомфорт.

Спілкування і погляд

Спокусливий поглядУ сексуальному погляді, також не менш важлива і ширина ваших зіниць, але не намагайтеся їх збільшити штучно. Є дієвий спосіб домогтися природного розширення ваших зіниць. Для цього, під час вашої з чоловіком бесіди, постарайтеся вибрати найпривабливішу частину його лиця (губи, очі, кінчик носу) та направити свій погляд на неї. Якщо вам подобається те, що ви бачите, то ваші зіниці поступово самі почнуть збільшуватися. Але ні в якому разі не вибирайте родимки або бородавки як чарівну частину обличчя молодої людини, так як це змусить ваші зіниці звузитися.

І остання порада – практикуйтеся у створенні сексуального погляду скрізь, перед дзеркалом, з подругами і звичайно ж на чоловіках. @}-]-

Залишити коментар

*

Вгору