Досконалий макіяж вимагає графічної точності: наші схеми для різних типів обличчя допоможуть тобі підкреслити достоїнства і приховати недоліки. *OK*

Витягнута форма обличчя

Характерні риси: високий лоб і вилиці, довга лінія підборіддя. Розширити обличчя допоможуть мерехтливі, блискучі на світлі відтінки, які «висунуть» середню частину обличчя на передній план.

Витягнута форма обличчя

Розподіливши тональну основу, як показано на схемі. Консилером висвітлити ділянки під очима, ніс, лоб і підборіддя. На верхню і нижню повіку нанести бронзові тіні. Із зовнішнього боку під бровою додати блискучі бежеві тіні. З середини верхньої і по нижній вії накласти чорні тіні, такі вії здаватимуться густішими. Білий олівець на внутрішній нижній вії додасть погляду виразності. Рум’яна, нанесені по лінії вилиці, виділять центральну частину обличчя. Обвести контур губ олівцем, нанести мідну помаду і зробити акцент ягідним блиском.

Кругла форма обличчя

Домінуючі риси: круглий лоб і щоки. Твоє завдання – зробити акцент лише на очах і використовувати для цього темні відтінки, оскільки світлі тони візуально збільшують форму обличчя.

Кругла форма обличчя

Щоб скоректувати форму обличчя, спочатку нанести тональну основу, потім консилером висвітлити перенісся і складки носа. Їм же замальовують темні кола під очима. Нанести на віки зелені тіні. Зелений колір акцентує увагу на центральній частині обличчя, залишаючи непомітними широкі форми. Тіні нанести на рухому повіку, захоплюючи складку, і на нижню чітко під зіницею, потім розтушувати. *THUMBS UP*

Овальна форма обличчя

Дуже широкі вилиці, верхня і нижня частина обличчя звужені. У візажистів такі риси прийнято вважати правильними, а овальне обличчя ідеальним. Вважається, що воно не вимагає коректування.

Овальна форма обличчя

Нанести основу під макіяж, вирівняти шкіру, потім тональний флюїд. Коректором замаскувати темні кола під очима. Для створення ефекту мерехтіння нанести його на чоло і ніс. Верхня повіка щільним шаром світлих тіней. Білим олівцем підвести внутрішній контур нижньої повіки. Обличчя такої форми не вимагає моделювання, тому рум’яна використовуйте за бажанням. Підвести контур губ рожевим олівцем і ним же зафарбуйте їх.

Трикутна форма обличчя

Широкий лоб, виступаючі вилиці переходять у вузьке підборіддя. За таких рисах важливо привернути увагу до середньої частини обличчя. Це зробити просто – відтенив очі.

Трикутна форма обличчя

Широким пензлем нанести розсипчасту пудру. Сховати темні кола під очима за допомогою коректора і створити їм легкий блиск на переніссі. Нанести на рухому повіку бежеві тіні і прокрасити тушшю верхні вії. Область над вилицями виділити рожевими рум’янами так, щоб вийшов ефект рум’яних щік. М’яко розподілити рум’яна до скронь. Це зорово врівноважить широку верхню частину обличчя з вузькою нижньою. Підкресли губи нейтральним блиском в тон. 😉

Жіночий журнал JIJOUR допоможе тобі розібратися в правилах, мистецтві та техніці макіяжу, спеціально для твоєї форми обличчя!

Залишити коментар

*

Вгору