Досить часто з багатьма людьми під час Пересолила страву-що робитиприготування їжі трапляються невеликі неприємності. Пересолити їжу може кожен, навіть самий досвідчений кухар. А ось що робити потім з пересоленою стравою? Викидати шкода, адже витрачені продукти, так і час на повторне готування не завжди є.

Ми підібрали кілька основних і простих порад, за допомогою яких ви зможете врятувати свою їжу після пересолу.

Суп. Якщо сталося таке, що ви пересолили свій суп, головне не додавати в нього воду, інакше смак страви буде повністю зіпсований. Для порятунку найкраще в суп додати рис, картоплю чи овочі і довести готування до кінця. Коли немає бажання додавати щось в улюблений суп, можна скористатися давнім і перевіреним способом – опустити в каструлю марлевий мішечок з рисом, який слід витягнути, коли страва буде повністю готова. Якщо надлишок солі ще надто сильний, то страву можна додати трохи цукру.

Фарш для котлет. Якщо фарш зіпсований сіллю, найкраще в нього додати подрібнену моркву, картоплю, кабачок або відварний рис. Котлети не будуть солоними, а їх смак стане набагато ніжніше.

М’ясо і риба. Якщо при приготуванні м’яса або риби ви перестаралися з сіллю, то найкращий варіант – це соус. Приготуйте соус, покладіть в нього рибу або м’ясо і добре прогрійте. Соус повинен увібрати в себе пристойну частину солі. Якщо пересолений досить великий шматок, то перед тим, як класти його в соус, треба цей шматок порізати подрібніше. Ще хорошим виходом із ситуації буде перетворення продукту в начинку, наприклад для пирога. Змішавши його з не солоною картоплею, овочами або рисом, можна отримати відмінне блюдо.

Овочі. З овочами все просто. Найкращий вихід – перетворення овочів в пюре, до якого треба додавати аналогічне пюре, але не пересолене, до тієї кількості, поки смак солі не стане потрібного ступеня. Якщо пересолили картопляне пюре – сміливо додавайте яйця. У разі пересолу при готуванні бобових, моркви чи картоплі в неочищеному вигляді, слід залити овочі іншою киплячою водою і проварити кілька хвилин.

Гриби. В гриби в разі пересолу треба додати рис, картопляне пюре, борошно, цибулю або сметану. Кількість доданого продукту залежить від ступеня пересолу. Також цілком можуть допомогти і інші гриби, але тільки прісні. Добре допоможе при готуванні додавання води з невеликою частиною лимонного соку.

Не варто забувати прикмету! Якщо жінка при готуванні пересолила їжу – значить вона закохалася. Якщо ви випадково пересолили свою страву – це не привід засмучуватися, з будь-якої ситуації завжди є вихід.

Залишити коментар

*

Вгору