Чи існує кохання з першого погляду? – Питання для нескінченних дискусій. Згідно з результатами бігатьох опитувань, більшість людей вірять в кохання з першого погляду і я в тому числі. Коли я переглядав інтернет у пошуках інформації на тему кохання з першого погляду, то прийшов до висновку, що дуже багато хто вважає любов з першого погляду всього лише закоханістю. У якомусь сенсі, вони частково мають рацію. Закоханість в основному ототожнюють з тваринними інстинктами. Це як дитина, яка побачила красиву іграшку і дуже її захотіла отримати, щоб потім хвалитися нею своїм друзям. Любов – це почуття, яке стоїть на рівень вище закоханості і має духовну природу.

Любов з першого погляду

Чоловік, який кидається на кожну дівчину, яка красивіше попередньої не відчуває любові, це тільки закоханість, скороминуща пристрасть або потяг. Мені здається, така поведінка притаманна духовно бідним і недалеким людям, які не визначилися у своєму житті і не знають чого вони хочуть, тому шукають любов таким збоченим способом. Любов з першого погляду можуть випробувати тільки самодостатні, сильні люди, духовно розвинені і які можуть розпізнати де закоханість, а де любов.

Найчастіше, любов з першого погляду відчувають до людини, яка не є еталоном ідеальної краси ні за загальними стандартами, ні за стандартом того, хто закохався.

Любов з першого погляду виникає раптово, як грім серед ясного неба. Ти ніколи її не чекаєш і навіть можеш не бути налаштованим на любов у цей момент. В одну мить ти бачиш людину, заглядаєш їй в очі, а вона тобі і ви розумієте, що знаєте один одного дуже давно, як ніби бачите примар з минулого життя. З наближенням один до одного, ви не помічаєте, як все навколо вас віддаляється і ось кімната, яка була повна людей, вже стає абсолютно порожньою, де є тільки ви. Ви спілкуєтеся і дізнаєтеся, що у вас спільні захоплення, погляди, смаки, що з вами відбувалися схожі події та ситуації. Ви дізнаєтеся, що бували в один і той же час в одному і тому ж місці, але за бажанням долі, що грає з вами, ви не зустрілися, що не перетнулися тоді. Але тепер, ви разом.

Кохання з першого погляду

Людина, яку полюбив з першого погляду, може навіть не розуміти за що вона любить. Вона відчуває ейфорію тільки від одного погляду, руху, посмішки, слова, сміху свого об’єкта любові. Вона любить ні щось конкретне в людині, а всю людину повністю, і навіть недоліки в ній вона може знаходити його достоїнствами.

Найпрекрасніше, це коли любов з першого погляду взаємна. Тоді можна сказати, що у вашому житті всі зірки зійшлися. Такі пари завжди можна впізнати на вулиці, вони сильно відрізняються від інших. Навколо них своєрідна притягальна аура, вони як ангели, що випромінюють світло і позаземну красу. Вони наче живуть у своєму світі, де існує тільки любов. Вони не помічають нікого навколо, вони єдине ціле духовно і фізично.

Наостанок, хочеться додати, що генетики з США та Австралії стверджують, що вони довели існування кохання з першого погляду. Вони прийшли в висновку, що деякі люди більш сумісні на генетичному рівні і саме ця сумісність підсвідомо впливає в майбутньому у виборі партнера. Правда, на жаль, не всі можуть розпізнати внутрішні позиви до правильно вибору партнера.

Залишити коментар

*

Вгору