«Ненормальна» любовЄ різні види любові. Навіть любов руйнує людину. Якраз з такою любов’ю зіткнулася моя подруга і з кожним днем вона стає все виснаженішою і сумнішою, але вона любить і відмовлятися від цієї ілюзорної взаємності не хоче. Але, думаю рано чи пізно кінець такої «ненормальної» любові настане. І щоб не потрапити в її мережі пропоную дізнатися пару особливостей такої любові.

«Ненормальна» любов – це така любов, за якої людина робить щось непередбачуване, щоб завоювати любов у відповідь. ;D

Коли людина відчуває «ненормальну» любов, вона сумнівається в любові партнера і для того щоб викликати пристрасть цих почуттів, робить різні божевільні вчинки. І міркує, якщо не женуть, значить є шанс. Але часто буває, що людині просто не вистачає сміливості сказати правду, вона не хоче провокувати сварку або просто подобається увага і спілкування, але зближуватися при цьому не хоче.

І не відмовляючи, людина дає надію такими відповідями як: «Я ще не визначилася (вся), чого я в цьому житті хочу», або «Ти мені не байдужа (ий), але …», або «Ти така (ий) чудова (ий) », або« Мені потрібен час » або …

При »ненормальній» любові людина може часто спізнюватися або в останній момент скасовувати побачення, у такої людини майже немає часу на іншого(у). Коли «закохані» разом, побачення швидко закінчуються, і одному голубку здається, що увагу коханої (го) блукає десь. Вона (він) тримається байдуже, а інший (а) ловить кожне її (го) слово, шукаючи в них натяки любові.

Безумне кохання

«Обділений любов’ю» жене від себе думки про даремні старання і тішить себе мізерною надією. Вона мріє про щасливе спільне життя. Складає сценарії всіх бесід. Природно, при зустрічі, вони не відповідають фантазіям.

«Ненормальна» любов завжди нерівна. Один з партнерів завжди хоче і здатний віддавати більше почуттів, яких другий, можливо, і не вартий.

Віддаючи багато любові *IN LOVE* , хочеться отримувати взаємність, а коли її майже немає, то можуть виникнути ревнощі. А так як відносини дуже тендітні, то всі ревнощі людина тримає в собі, займаючись самоїдством.

Хвороблива особливість «ненормальної» любові полягає в наступному: чим більше людина віддає, тим менше він же отримує натомість. Коли одна людина відповідає на повну байдужість любов’ю, то інша людина розуміє, що вона без особливих труднощів, отримує цю любов і починає давати менше, щоб випробувати свою силу. Тоді обділена сторона в розпачі, обдаровує іншу сторону більшою любов’ю, подарунками та новими привабливими пропозиціями. А відповідні почуття стають слабкішими. І коли такий рух вниз вже почався, зупинити його не реально. І зрозуміло куди він приведе в кінцевому рахунку.

«Ненормальне» коханняЯкщо ви впізнали тут себе, якщо ви опинилися в пастці «ненормальної» любові, і якщо ваша любов залишається без відповіді – терміново зупиніться. Ні в якому разі не переконуйте себе в тому, що ваша ситуація відрізняється і це не відбувається з вами, тому що «ненормальна» любов зробить з вас нещасну або психічно ненормальну людину. Діючи таким чином, не вийде пробудити у відповідь почуття любові. *CRYING*

Залишити коментар

*

Вгору