Одностатева любовЯ завжди вважала, що одностатева любов *IN LOVE* існує десь там, але не тут і не зараз. Але, я помилялася! Така любов існує скрізь і тут теж. Мало того, вона почала своє існування вже дуже давно.

Відносно недавно до мене на вулиці підійшов чоловік і почав розповідати про те, що він збирає підписи проти одностатевого шлюбу. Я була в подиві і навіть трохи ошелешена їх діяльністю, та й ще в моєму тихому містечку. Але, підписувати даний папір я відмовилася, бо вважаю, що будь-який вид любові має право на життя (якщо він не зазіхає на здоров’я і життя людини). Після моєї відмови я вислухала тривалий монолог цього чоловіка, монолог періодично переходив у крики, що це не нормально і все в такому дусі. ;D Але, найбільше мені запам’яталося його вислів, що більшість жінок відмовляється підписувати цей папір на відміну від чоловіків. І це наштовхує «борців проти одностатевого шлюбу» на думку, що багато жінок або живуть в такій любові, або хочуть жити або заохочують таку любов. І мені стало цікаво як же насправді відносяться до одностатевого кохання жінки і чоловіки, що я сподіваюся дізнатися з коментарів. Ще згадалося, чому я додатково не захотіла підписуватись, цей чоловік дуже образливо відгукувався про таких людей. Я розумію, що він затятий противник одностатевої любові, але поважати інших людей все ж таки варто.

Я не є затятим супротивником одностатевої любові, як і не прихильником. Але вирішила висловити свою точку зору. *YES*

Що таке одностатева любов?

У моєму розумінні одностатева любов є певним стилем життя, примхою, грою. Кожна людина, як і будь-яка жива істота на землі, народжуються на цей світ з певною місією. І однією складовою її є продовження роду людства. А для цього потрібно не двоє чоловіків або двоє жінок, а чоловік і жінка. Хоча медицина сьогодні дає можливість кожній жінці стати матір’ю без прямої участі чоловіка. Але все ж спочатку природою задумано пряма участь саме чоловіка і жінки.

Одностатеве коханняВеличезний недолік в таких стосунках – це майбутня самотність. *CRYING* Хоча від самотності не застрахована жодна людина на землі. Але все ж .. такі люди живуть у своє задоволення і швидше за все сьогоднішнім днем. Я слабо уявляю серйозність одностатевої любові. Але можна уявити, що їх відносини будуть розвиватися як звичайні – побачення, спільне проживання, може навіть шлюб, а далі що? У звичайних сім’ях народжуються діти. А тут? Ну, наприклад народять або усиновлять (удочерять) дитину. А як дитині пояснити, що у нього дві мами чи тата? А навколо діти, у яких один батько і одна мама. А що дитині говорити в садку, школі? Діти ж цього не розуміють і будуть знущатися над ним, швидше за все він буде ізгоєм. І я думаю цій дитині ой як не легко буде по житті! Він просто зненавидить своїх батьків. І тут виникає питання – чи візьмуть такі батьки відповідальність на себе за покалічену долю цієї дитини? Думаю ні! *DONT_KNOW* Щоправда, якщо вони не повні егоїсти. І так виходить дітей немає. Немає тої зв’язної ланки, немає кого виховувати, ким захоплюватися, вкладати свою душу … залишається тільки в один одного. І скільки часу? Все життя? Сумніваюся! І таким чином одні стосунки, інші, треті … а потім з віком що? Залишається лише самотність, бо дітей немає і в більшості випадків партнера теж, а любов і вся пристрасть залишилася далеко позаду.

Крім самотності у таких людей залишається презирство суспільства, але це ще не найстрашніше, от коли тебе зневажають рідні за такий спосіб життя і відмовляються від тебе … це куди плачевною. Хоча на це все можна наплювати і жити так як хочеться.

Ось ніби і все! А що для Вас означає одностатева любов – гра чи стиль життя, хвороба чи норма, примха чи …? *SCRATCH*

Залишити коментар

*

Вгору