З пластикових пляшок можна змайструвати багато різних, корисних і цікавих поробок. У тому числі з цього непридатного матеріалу виходять чудові дитячі іграшки. Такі, як, наприклад, сніговики, пінгвіни. Їх можна зробити разом з дітьми з використаних пластикових пляшок і прикрасити цими новорічними іграшками святкову ялинку або ж домашній святковий інтер’єр.

Пінгвіни з пластикових пляшок

Для виготовлення «Пінгвінів» з пластикових пляшок знадобиться:

  • дві порожні пляшки з «талією» (пояском посередині)
  • картон
  • канцелярський ніж
  • акрилові фарби
  • клей

Колір пляшки, в принципі, значення не має. А ось форма важлива. Краще вибрати «пузату» пляшку з передавленим посередині паском.

З однієї пляшки канцелярським ножем або ножицями обрізається денце на 10-15 см (трохи вище того місці, де закінчується «талія»); або ж в залежності від загального розміру пляшки та від бажаної висоти пінгвіна. А в іншої пляшки значно нижче. Обидві частини вставляються один в одного зрізаними сторонами і для надійності місце з’єднання фіксується клеєм, утворюючи тіло пінгвіна. Для того, щоб виріб вийшов більш стійким, перед приклеюванням шва на дно більшої частини закладається щось важке (наприклад, шматок пластиліну або крупа).

Виготовлення пінгвінів з пластикових пляшок

Заготівля фігурки пінгвіна покривається шаром фарби білого або світло-коричневого кольору, і залишається до висихання. В принципі, пластик можна покривати будь-якою фарбою, яка добре буде на ньому триматися. Це може бути гуаш, акрилова фарба і інша, в тому числі і з металевим блиском, що надає новорічній іграшці більш виграшний вигляд. Ще краще, якщо перед фарбуванням тільце пінгвіна покрити ґрунтовкою або матовою фарбою. Коли фарба першого шару підсохне, можна приступати до «оживлення» поробки. Спочатку тонким пензликом наносяться контури всіх деталей, а після вони розфарбовуються. Тільце і спинка пінгвіна забарвлюються чорною або темно-синьою фарбою, малюється білий животик, позначаються крапочки оченята і червоний дзьоб. Шапочка і шарфик розмальовують будь-яким яскравим кольором, щоб виріб виглядав якомога веселіше і контрастніше. На шапці за бажанням можна домальовувати обідок і в’язаний візерунок. Також до шапки приклеюється хутряний або нитяний помпон, без якого пінгвіни з пластикових пляшок будуть виглядати незавершеними.

Шапку і шарф також можна зробити і зі старої шкарпетки або непотрібного шматка тканини. У завершенні з картону оранжевого кольору вирізаються лапки і приклеюються до нижньої частини пляшки, в результаті чого виходять оригінальні дитячі вироби з пластикових пляшок.

Пінгвін з пластикової пляшки

Тепер Ви точно знаєте, що викидати порожні пластикові пляшки не можна! Розібравшись, що з ними можна зробити, швидше підготовляйте матеріал і майструєте разом з дітьми ось таких симпатяг пінгвінів. Вироби з пляшок «Пінгвіни» будуть чудовою домашньої новорічною декорацією, яку діти з радістю розмістять в потрібні з їх точки зору місця (в тому числі і на новорічну ялинку).

Залишити коментар

*

Вгору