Історія святкування чоловічого дня почалася 23 лютого 1922 року, тоді це свято називалося Днем Червоної армії і флоту, а згодом трансформувався на офіційному рівні в День захисника Вітчизни, а у людей його по праву вважають чоловічим днем.

Подарунки на 23 лютого

Моя знайома жартома це свято називає днем ​​інвестицій, так як на її думку 23 лютого всі жінки інвестують в свої подарунки до 8 березня. Трохи саркастично, але навіть в цьому жарті є частка жарту. Однозначно можна сказати одне, 23 лютого доведеться здорово побігати по магазинах, щоб придбати унікальний подарунок для всіх чоловіків, які є в нашому житті. Для тих, хто планує придбати все в останній день, рекомендую згадати, що крім чоловіка і сина у вас ще є батько, дідусь, а іноді і прадід.

Купівля подарунків 23 лютого може для вас перетвориться на захоплюючу, але досить екстремальну пригоду, так що варто про це подумати заздалегідь, тоді у вас зростає ймовірність всім догодити з подарунком. Вибираючи подарунки, варто пам’ятати, що найбільш популярними речами в цей день є: краватки, шкарпетки і туалетна вода чи щось з чоловічої парфумерії. Не дивлячись на їх популярність, будь-яка жінка розуміє, що це було куплено нашвидкуруч в найближчому магазині і носить швидше символічний характер.

Подарунки чоловіку на 23 лютого

Якщо ви хочете порадувати своїм чоловікам чимось унікальне і оригінальне, то постарайтеся придивитися до того, що саме потрібно вашим чоловікам, саме на думку чоловіків, а не на вашу. Свого часу моя подруга дуже здивувалася моїй пораді, що для її старшому сину потрібен комплект ключів для ремонту мотоцикла, а не комплект білизни, як думала вона. Спираючись на досвід подруг і думки чоловіків можу сформулювати ряд правил, на які варто жінкам звертати увагу при виборі подарунка для чоловіків на 23 лютого:

  • Якщо ви не знаєте, що дарувати і не готові витрачати на це багато грошей, то даруйте щось веселе і непотрібне (тут підійдуть смішні тапки, надувні жінки або щось в цьому дусі)
  • Якщо знаєте, що хоче ваш чоловік, але це для вас дорого, то подаруйте, що-небудь в нагадування про його бажання (іншими словами: мріє про BMW, то можна подарувати брелок з емблемою або бейсболку)
  • Якщо не знаєте, що дарувати, то можна подарувати що-небудь, що можна одягти і чоловік собі це не дозволив би (светри, куртки або костюми)
  • Якщо знаєте і можете собі дозволити, то вашим чоловікам може пощастити стати володарем машини, вертольота або нерухомості.
  • Звичайно, можна проявити кмітливість та купити ваучери на послуги, а нехай чоловіки вибирають, що саме на цю суму будуть брати чи можна обійтися смачною вечерею або романтичною пригодою.

Подарунки хлопцю на 23 лютого

І не забудьте оригінально упакувати подарунок, це точно сподобається вашому хлопцю.

Залишити коментар

*

Вгору