Що подарувати дорогій людині, щоб і здивувати, і порадувати, і взагалі – потрапити зі своїм подарунком прямо в точку! А може варто прислухатися до зірок? Що говорять про подарунки нам наші покровителі – зодіакальні сузір’я?

Не секрет, що характер людини багато в чому визначається знаком зодіаку, під яким він народився. ;D Знання зодіакального знаку дуже допомагає у виборі подарунка.

Ми підготували для Вас гороскоп подарунків – рекомендації по подарункам для всіх 12-ти знаків зодіаку.

Подарунки за знаками Зодіаку

Подарунки на Новий рік за знаками Зодіаку

ОВЕН, як дитина, радіє будь-якому подарунку. Для нього немає нічого образливого, якщо ви про подарунок забули або подумали, що Овен може обійтися без нього.

Овнам подобаються подарунки, які вони зможуть одразу ж використати або, за можливістю, користуватися ними щоденно, щоб подарунок нагадував про те, як ви його любите.

Люди цього знака люблять отримувати в подарунок спортивний інвентар, оскільки вони – особи рухливі, азартні, рідко сидять на одному місці.

А якщо ви запакуєте подарунок у яскраву обгортку, то Овну це сподобається ще більше. *THUMBS UP*

Квіти не викликають у Овнів великої радості. Їм не подобаються такі подарунки, як посуд, вази, квіткові горщики. Одним словом, обираючи подарунок для Овна, не купуйте те, що легко ламається і б’ється.

ТЕЛЕЦЬ – серйозна і практична людина, яка не визнає дешевих речей. Вони люблять дорогі подарунки, хоча не подадуть виду, що ви оцінили його нижче, ніж він цінує себе сам.

Буває, що одного, навіть дорогого, подарунка для Тельця замало. Беріть основний подарунок, а як доповнення – квіти, солодощі тощо.

Як основний подарунок підійде щось практичне та довговічне.

Упаковка має бути не менш шикарною, ніж подарунок.

Скромніші Тельці приймуть як презент коньяк або коробку цукерок.

БЛИЗНЮКИ не приділяють великої уваги подарункам. Це просто додаток до гарного відпочинку. Для Близнюка важливіший той, хто дарує подарунок. Якщо ви забули привітати Близнюка – для нього це не трагедія. Близнюку сподобається хороша книга, компакт-диск – все, що розширює його світогляд. Можете подарувати передплату на улюблені періодичні видання.

Не ламайте голову над упаковкою для подарунка, Близнюк, швидше за все, не зверне на це увагу, для нього цікавіше, що знаходиться всередині.

Якщо РАК щось колекціонує, то питання з подарунком вирішується дуже швидко. Якщо ви поповните його колекцію, це означатиме не тільки те, що ви пам’ятаєте про його свято, а й те, що цінуєте його.

Раку краще дарувати речі для дому.

Упаковка має бути, але, за можливістю вона не повинна приховувати вміст.

Раки байдужі до кульок, м’ячиків – до того, що стрибає, а також вони негативно ставляться до того, що шумить та дзвенить.

ЛЕВ – король тварин, тому все має бути на відповідному рівні. Процес вручення подарунка має бути якомога урочистим.

Ідеальний варіант – прикраси, але не біжутерія, тільки благородні метали.

Лев із задоволенням прийме витвір мистецтва, поціновувачем якого він себе вважає.

Жінкам, які народилися під знаком Лева, сподобаються дорогі парфуми та косметика. Гарна упаковка обов’язкова. А ще Лев дуже пишається своїм іменем, тому ви можете подарувати будь-яку дрібничку, на якій буде його ім’я.

Левам не рекомендується дарувати щось, пов’язане з хатнім господарством: прихватки, сковорідки тощо.

ДІВА – знак повністю протилежний Леву стосовно подарунків. ;D І цьому знаку, напевно, найлегше догодити.

Можете дарувати що завгодно, але дотримуйтеся принципу: даруємо тільки те, що знадобиться в господарстві. Діва буде вдячна за практичний подарунок. Якщо даруєте дрібниці, то також практичні.

Подарунок можна акуратно запакувати, але при цьому перевірте наявність гарантійного листка або інструкції.

Якщо даруєте ще й квіти, то букет має бути скромним. Якщо ж подарунок невеликий, то квіти можуть бути «багатшими».

Не треба витрачати гроші на різні сувеніри на зразок рожевих слоненят та інші дрібниці – це не для Дів.

ТЕРЕЗИ – найнепередбачуваніший знак Зодіаку. Саме тут знадобляться сувеніри та різні дрібнички. Але головний принцип – краса та витонченість усюди!

Терези цінують все ексклюзивне: незвичайні сувеніри, подарункові видання книг.

Постарайтеся обрати такий подарунок, щоб хоч трохи здивувати людину. Оригінальність – ось те, що справді цінують Терези. Упаковка не має важливого значення.

СКОРПІОНУ слід дарувати щось таємниче, магічне. Він любить таємниці й, отримавши подарунок, не бажає одразу знати, що це. Не намагайтеся дарувати Скорпіонам носовички, рушники, шкарпетки. Якщо це жінка-Скорпіон, то ви не помилитеся, якщо придбаєте їй дорогу білизну. Хоча вона не відмовиться від конверта з грошима. Скорпіону-чоловіку слід дарувати речі, які підкреслюватимуть його силу.

СТРІЛЕЦЬ, як і Овен, любить спорт. Подарунком може бути футбольний м’яч. Не витрачайте час на пошуки дорогих ручок або запальничок. Подарунок Стрільцю слід дарувати урочисто. Обов’язково додайте до подарунка листівку з гарним привітанням.

Обираючи подарунок КОЗЕРОГУ, пам’ятайте, що він практичний і працелюбний. Саме тому Козероги люблять практичні подарунки. Усі несерйозні предмети на зразок сувеніра або букета залишать його байдужим. Даруйте речі, якими користуватиметься тільки він. Козеріг мріє про хороший годинник, ручку, модний щоденник, кришталеву попільницю. Жінці-Козерогу можна подарувати набір для шиття.

Подарунок для ВОДОЛІЯ має бути оригінальним та неочікуваним.

Водолій цінує неповторність, те, що підкреслить, що ви обрали подарунок саме для нього, а не взяли перше, що побачили. Вручаючи подарунок, пам’ятайте, що Водолії люблять, коли хтось розділяє їхню радість. Тому не даруйте такі речі, якими не можна поділитися з друзями.

Вибір подарунка для РИБ важкий тому, що їхня реакція на нього залежить від їхнього настрою. Ще більше, ніж Водолії, Риби люблять усе таємниче. Подарунок для Риб має бути таким, щоб людина могла часто ним милуватися. *YES*

Рибам дуже сподобається диск із душевною музикою або з фільмом із глибоким психологічним змістом.

Коментарів

1
  • Роман

    17.08.2011 16:57

    Найкащий подарунок – це подарнок враження, наприклад подарунковий сертифікат, зараз таких багато у Львові.

Залишити коментар

*

Вгору