Існує легенда про портрет, що приносить щастя. Не знаю точно правда чи ні. Але, багато хто стверджує, що правда.

Вперше історію про портрет молодої і чарівної італійської циганки, який приносить власникові цього портрета щастя й удачу, розповів один з американських невеликих тижневиків. Після чого редакцію гаряче дякували люди за те, що повішавши у своєму домі цю репродукцію картини, життя почало кардинально змінюватися на краще. *OK* Усі історії були неймовірні. Це і швидке одужання після серйозної хвороби, і про швидке кар’єрне зростання і про поліпшення матеріального становища багатьох людей. У житті багатьох прийшла справжня любов, жінки та дівчата, що страждали безпліддям, завагітніли …

Портрет, що приносить щастя

Одне велике видання, вирішило піти за американським тижневиком і надрукувати цей портрет циганки. І абсолютно всі видавництва Америки і не тільки, які все-таки надрукували даний портрет, стали найбільш популярними виданнями Америки і не тільки. Наприклад Daily News, сьогодні це одна з величезних і найбагатших корпорацій в світі.

Я цей портрет бачила навіть у багатьох газетах України, теж хочуть популярності і процвітання.

Ми вирішили на нашому Жіночому журналі JIJOUR опублікувати цей портрет теж, щоб стати успішними, відомими, популярними. *THUMBS UP*

А ще моя мама повісила цей портрет на стіні. Нічого особливого не помітила. А потім коли вперше прийшла до Жені в гості, побачила, що на книжковій шафі такий же портрет знаходитися і у мого коханого. Взагалі, це і було швидше тим щастям, що ми познайомилися.

А коротка історія портрета, що приносить щастя така:

Цим портретом циганки протягом трьох поколінь володіє Сім’я Карбоне з Чикаго. Сімейна традиція пов’язує з ним всі життєві успіхи.

А портрет купив Луїджі Карбоне в 1897 році в Італії, в подарунок своїй коханій дружині. Незабаром після цього подарунка їх доля блискавично змінилася – Луїджі досяг солідного успіху в торговій угоді, подружнє життя стало налагоджуватися, пані Карбоне, яка страждала безпліддям, завагітніла і народила близнюків.

Зв’язок життєвого успіху сім’ї Карбоне з портретом циганки був з’ясован ​​випадковим чином. *YES* Під час ремонту будинку картину віднесли в сарай і одночасно з цим сім’ю почали переслідувати великі невдачі – діти серйозно захворіли, в будинку почалася пожежа, бізнес мало не зруйнувався.

Сім’я була засмучена, а потім Маріо Карбоне, як ніби осяяний, побіг у сарай, знайшов портрет Циганки і повісив на колишнє місце в будинку. Всім невдач як слід прохолов!

Коментарів

1
  • Геннадий

    05.01.2012 17:29

    Надзвичайно зворушлива стаття, особливо для нашого народу, який як жив в ярмі, так і живе, і постійно марить на легке щастя, якого, як не прикро, не буває. :-*

Залишити коментар

*

Вгору