З легкої руки молодого дизайнера Кейт К’юсак (Kate Cusack), яка створила колекцію прикрас з блискавок, прикраси з блискавок впевнено завойовують серця майстринь і кожна намагається створити щось своє і неповторне. З’явилося безліч варіантів біжутерії з використанням металевих блискавок.

Прикраси з металевими блискавками

Красива прикраса з червоної металевої блискавки і чорного мережива з ланцюгами і серцем нескладно зробити. ;D До червоної блискавки пришийте мереживо, яке можна купити або зв’язати своїми руками. А тепер пускаємо в хід фантазію – прикріплюємо оригінальний ланцюжок, сердечко або пришиваємо обробку з бісеру і чорних перлів.

Щоб зробити такий браслет з блискавок своїми руками, потрібно купити блискавку потрібної довжини, мереживо, тасьму, замок для біжутерії, нитки з голкою і всю роботу зробити на швейній машинці. До білої блискавки пришити біле мереживо, а зверху з двох сторін пришити коричневу тасьму.

Прикраси з металевими блискавками - 2

Сережки зроблені зі шматочків різнокольорових блискавок. *OK* Краї можна акуратно зшити або склеїти і прикріпити петлі.

Прикраси з металевими блискавками - 3

У цій прикрасі блискавки нашиті одна на одну і краю закріплені красивою шпилькою.

Прикраси з металевими блискавками - 4

У браслеті чорні металеві блискавки накладені одна на одну і закріплені металевими заклепками.

Прикраси з металевими блискавками - 5

Сережки із замків від блискавки.

Прикраси з металевими блискавками - 6

У цих прикрасах у блискавки обрізана тканина. Блискавку можна взяти будь-якого кольору, зі стразами або з дорогих металів.

Прикраси з металевими блискавками - 7

До біжутерії з блискавок можна прикріпити додаткові аксесуари – сердечка, ключик, різні брелки.  *THUMBS UP*

Прикраси з металевими блискавками - 8

Якщо обрізати тканину на красивій довгій металевій блискавці, закріпити її, щоб не розходилася, і трохи відкрити, щоб пройшла голова, отримаємо оригінальну прикрасу. Таких прикрас можна відразу носити кілька різної довжини.

Залишити коментар

*

Вгору