Не за горами День Святого Миколая, найулюбленіше свято дітлахів. У цей день виконуються найзаповітніші мрії. Всі дарують і одержують подарунки, вітають з Днем Святого Миколая. І Жіночий журнал JIJOUR заздалегідь вітає вас з цим чудовим святом та пропонує:

Привітання з Днем Святого Миколая

Вітання зі святом Святого Миколая

Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний башмачкок, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Друзі, настає свято Миколая Чудотворця! Хочеться побажати терпіння, миру і спокою вашим родинам, милосердя, завзяття, доброти. Будьте ласкаві і уважні один до одного, до близьких, рідних, друзів, адже саме просте благе діло це маленьке диво. Зі святом вас!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Святий Миколай здавна славиться своєю допомогою всім нужденним, своєю добротою і готовністю прийти на допомогу. Нехай же і вас, ваші родини, ваших дітей він не обійде своєю добротою і безкорисливою допомогою. Та супроводжує ж він тобі сьогодні і весь наступний рік, даруючи душевний спокій і направляючи на шлях істинний!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Не випадково у важкі моменти життя, коли хочеться відчути хоч якусь підтримку, не один з нас шепотів: «Батюшка, Микола-угодник, допоможи, захисти …». Нехай в цей день люди ще раз згадають, що незримо, але співчутливо, стежать за ними очі того, до кого ми звертаємося як до заступника, до захисника роду людського.

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Не дарма Миколи Чудотворця поважає і західна церква і весь православний світ. У день цього святителя і подвижника хочеться побажати всього, з чим асоціюється цей святий: милосердя, завзяття, терпіння. Будьте ласкаві і уважні один до одного, адже саме просте благе діло це маленьке диво. Зі святом вас!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Чарівний і довгоочікуваний день – день Святого Миколая. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання … Тільки молиться і просити треба щиро, від усієї душі,з жаром люблячого і спраглого серця в кожному слові нашому! Не дарма ж у цей день дарують подарунки і бажають красиві слова? Все, що ми бажаємо близьким і коханим, обов’язково збудеться! Ось і я хочу побажати Вам благоденства, світлої і теплої вічності, здоровим і щасливим бути, любити і бути коханими завжди!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! З Днем Святого Миколая!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному потребуючому. Нехай же і тебе він не обійде своєю добротою і допомогою. Та супроводжує ж він тобі сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Від усього серця вітаю всіх із Днем Святого Миколая Чудотворця! Нехай це свято вселить у нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Та прийде в кожен дім Господь і нехай наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Вітаю з днем Святого Миколая! І хочу побажати, щоб в житті вам зустрічалося якомога більше добрих людей. І щоб у вашому житті було стільки любові, що вам хотілося б дарувати її оточуючим.

Святий МиколайСвятий МиколайСвятий Миколай

Будь-який привід гарний щоб згадати один про одного і побажати один одному щастя. Нехай для нас таким приводом стане День Святого Миколая! Нехай цей день стане по справжньому найщасливішим у низці щасливих днів! Щастя вам цілорічного безперервного і величезного! З Днем Святого Миколая!

Залишити коментар

*

Вгору