Ніхто з нас не хоче хворіти, але багатьом людям просто лінь вживати профілактичні заходи. А вони зовсім не вимагають таких вже великих зусиль, і в принципі, відносяться до правил ведення здорового способу життя.

Профілактика грипу

  • Найкращим захистом від вірусу є вакцинація. Разом із щепленням наш організм отримує частину вірусу, виробляє до нього антитіла, і грип уже не страшний протягом півроку, а то й більш тривалий час. Щеплення бажано робити не в самий розпал епідемії вірусу, а восени, щоб організм мав час сформувати імунітет до грипу.
  • Доброю профілактикою є марлева пов’язка. Але тільки за умови, що змінюється вона кожні три-чотири години.
  • Правильне харчування, а точніше мінерали, вітаміни та інші необхідні речовини дають організму сили протистояти інфекції. Дуже корисними є лимонна і аскорбінова кислоти, яких предостатньо в шипшині, яблуках і цитрусових. Добре вбивають різні віруси фітонциди, тому рекомендумендуется щодня з’їдати зубчик часнику.
  • При захворюванні на грип, як і для його профілактики дуже корисно рясне пиття, завдяки якому з організму виводяться токсини. Але мова йде не про каву або газовані напої, а про трав’яні відвари, трав’яні чаї, або ж чаї з медом, малиною і т.д.
  • Захисний бар’єр на слизовій створить регулярне промивання носа. В якості профілактичного заходу двічі на день необхідно промивати ніс з милом або ж настоєм меду з цибулею. Рекомендується й полоскання горла такими розчинами, як сода, марганцівка, ромашка. Відмінним засобом вважаються інгаляції з картоплею або ефірними маслами.
  • Руки мити обов’язково до і після прийому їжі, а так само після відвідувань громадських місць, адже люди, заражені грипом, розносять мікроби по столах, поручнях, посуді та ін. Саме тому намагайтеся рідше чіпати руками своє обличчя ..
  • Посуд необхідно мити окропом, який нейтралізує багато вірусів. Якщо вдома у вас хтось захворів грипом, слід виділити йому окремий посуд, який необхідно після кожного використання знезаражувати.
  • Обов’язково провітрюйте приміщення! Вікна відкривати треба на пару хвилин щогодини, і краще відмовитися від обігрівача, замінивши його на більш теплий одяг. Грипу дуже до вподоби закупорене, тепле і сухе повітря, тому обігрівач буде тільки підживлювати вірус.
  • Спорт – відмінна профілактична міра проти захворювань на грип. Фізичне навантаження покращує кровообіг, завдяки чому підвищується насичення організму киснем і створюється більше імунних клітин.
  • За кілька місяців до сезонної епідемії можна почати відвідувати лазню. Це відмінно натренує імунітет.

Профілактика грипу не вимагає від вас великих зусиль.
ПрофілактикаВона має приємний пряний смак, тому для порятунку від хвороби, необхідно додати в свій раціон деякі цілющі продукти, такі як лимон, імбир, часник і гострий перець. Ці продукти створюють непробивний *щит*. Необхідно щорічно проводити вакцинацію, вести здоровий спосіб життя, бути активним, правильно харчуватися, не нервувати і ставитися до всього тільки позитивно. Тоді грип не наважиться підступитися до вас.

Залишити коментар

*

Вгору