Різдвяні тости до Вашого святкового столу

У цей тихий вечір вся родина в зборі, за святковим столом. Спокійно і затишно … Свічки відображаються на наших ликах і полум’яніють інші свічки – душевні. Вип’ємо ж за Різдво Христове, за нашу сім’ю! Дай бог всім нам здоров’я і радості, як у цей прекрасний зимовий вечір!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У цей чудовий Різдвяний вечір, коли вся наша сім’я зібралася за святковим столом, я хочу побажати всім відчути в душі божественне світло і тепло. Нехай наші серця зіллються у вдячній молитві Викупителю, який врятував світ. За Різдво!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Тихо падає сніг, запах свічок і ялинки, різдвяні наспіви і довгі зоряні ночі … Завмер від захоплення Всесвіт, бо прийшов Спаситель, і світ наповнився радістю і світлом. За прекрасне різдвяне свято, яке робить усіх нас краще і чистіше!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Хоровод свічок на зоряному небі, Радість у світі – прийшло Різдво! Усім вистачить пасок і хліба … Божественне торжество! За світле Різдвяне свято! Нехай збудуться всі наші бажання і мрії!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Сторінку і вогонь, зерно і жорна, Сокири вістрі і усічене волосся Бог зберігає все, особливо – слова прощення і любові, як власний свій голос … Я хочу побажати всім нам любові … Любові один до одного, уваги і прощення. Це те, що наближає нас до Бога, робить добрішим і чистішим. За Різдво!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Дзвонять різдвяні дзвони. “Христос народжується – славте, Христос з небес – зустрічайте.” Дзвін цих дзвонів звучить у вдячних людських серцях. “Дитина прийшла, щоб світ спасти” – чи це не невимовна радість … Піднімемо келихи за світле свято Різдва!

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору