Різдвяні тости до Вашого святкового столу

У цей тихий вечір вся родина в зборі, за святковим столом. Спокійно і затишно ... Свічки відображаються на наших ликах і полум'яніють інші свічки - душевні. Вип'ємо ж за Різдво Христове, за нашу сім'ю! Дай бог всім нам здоров'я і радості, як у цей прекрасний зимовий вечір!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У цей чудовий Різдвяний вечір, коли вся наша сім'я зібралася за святковим столом, я хочу побажати всім відчути в душі божественне світло і тепло. Нехай наші серця зіллються у вдячній молитві Викупителю, який врятував світ. За Різдво!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Тихо падає сніг, запах свічок і ялинки, різдвяні наспіви і довгі зоряні ночі ... Завмер від захоплення Всесвіт, бо прийшов Спаситель, і світ наповнився радістю і світлом. За прекрасне різдвяне свято, яке робить усіх нас краще і чистіше!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Хоровод свічок на зоряному небі, Радість у світі - прийшло Різдво! Усім вистачить пасок і хліба ... Божественне торжество! За світле Різдвяне свято! Нехай збудуться всі наші бажання і мрії!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Сторінку і вогонь, зерно і жорна, Сокири вістрі і усічене волосся Бог зберігає все, особливо - слова прощення і любові, як власний свій голос ... Я хочу побажати всім нам любові ... Любові один до одного, уваги і прощення. Це те, що наближає нас до Бога, робить добрішим і чистішим. За Різдво!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Дзвонять різдвяні дзвони. "Христос народжується - славте, Христос з небес - зустрічайте." Дзвін цих дзвонів звучить у вдячних людських серцях. "Дитина прийшла, щоб світ спасти" - чи це не невимовна радість ... Піднімемо келихи за світле свято Різдва!

Мітки: ,
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору