Ця чудова ідея, з якою вирішив поділитися жіночий журнал JIJOUR, від Аліси Берк – розпис підлоги. Прикрасивши кімнати, їдальню і кухню кольоровими підлогами, Аліса вирішила в передпокої намалювати доріжку з рослинним малюнком, щоб кожного гостя вже з порога зустрічав яскравий квітковий сюрприз.

Розпис підлоги

Оновити стару підлогу можна використовуючи розпис, що імітує килимове покриття. *THUMBS UP* Фарба для покриття підлог повинна бути стійкою до зносу. Найбільш підійде фарба спеціально призначена для фарбування підлог.

Розпис старої підлоги

Отже, приступаємо до розпису підлоги. Готуємо старі шпалери, олівець, малярний скотч, ножиці, пензлі широку і вузьку, пластиковий посуд для розведення фарби, паличку для розмішуючи фарби, рідина для миття пензлів, фарбу для підлоги – білу, червону, блакитну і коричневу. Білої фарби потрібно купити побільше, щоб розводити кольорову фарбу і отримати нові відтінки. Так, з’єднавши білу з червоною отримаємо рожеву. Червону фарбу додавати в білу малими порціями, щоб стежити за відтінком, і добре перемішувати. Інші кольори достатньо купити в маленькій упаковці.

Фарбуємо підлогу в білий колір. Відзначаємо габаритні розміри малюнка і обклеюємо малярським скотчем (на фотографії скотч червоного кольору).

Розпис підлоги - крок 1

Олівцем малюємо квіти і листя різних розмірів. Рослинний малюнок можна замінити на орнамент або, наприклад, на круги і прямокутники. 😉 Так само можна зробити малюнок у натуральну величину на шпалерах і перенести його на підлогу. Або вирізати квіти і листя з паперу й обвести олівцем на підлозі.

Розпис підлоги - крок 2

Робимо сіруватий фон доріжки, промальовуємо білою фарбою контури квітів, рожевою – деякі елементи малюнка.

Розпис підлоги - крок 3

Пензликом акуратно наводимо кілька ліній навколо листя і завитків.

Розпис підлоги - крок 4

Основний малюнок у нас є. *YES*

Розпис підлоги - крок 5

Тепер потрібно промальовувати кожну деталь – обвести малюнок іншими квітами, нанести, прожилки на листя, кружечки і крапки на завитки, зробити їх розпис.

Розпис підлоги - крок 6

Доріжка для передпокою готова. *OK*

Розпис підлоги - крок 7

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору