Рукоділля в сучасному світі – це маса цікавих технік і матеріалів, які використовуються в тій чи іншій техніці. Чим більше люди дізнаються про рукоділля, тим ясніше розуміють, що це насправді неосяжний світ творчості та хобі. Для того, щоб зануритися в чарівну країну під назвою рукоділля, достатньо всього лише підібрати для себе заняття до душі. Ми пропонуємо невеликий список видів декору, який комусь допоможе провести своє дозвілля з задоволенням і чималою користю.

Рукоділля - техніки декору своїми руками

Скрапбукінг – це в першу чергу мистецтво по створенню гарних листівок та оформлення домашніх фоторамок та фотоальбомів. Для роботи використовують папір для скрапбукінгу, різні заготовки для конвертів, листівок і т. д., фарби, клей, скотч, всілякі трафарети, маркери, подушечки і штампи,чорнило, а також стрічки, намистинки, гудзики – загалом все, що підвертається під руку.

Декупаж останнім часом став дуже популярний і підходить як для професіоналів, так і для новачків у питаннях малюнка. Декупаж – це процеси вирізання і наклеювання, що нагадує чимось аплікацію. Для роботи використовуються різні серветки і малюнки, виконані на тонкому папері. Також стане в нагоді, клей, пензлики, ножиці, лак для обробки готового виробу. Прикрашати цим видом декору можна абсолютно все, починаючи від старої, віджилої своє, шкатулочки і закінчуючи кухонним буфетом або цілою стіною. Будь-який предмет отримає новий вигляд, і порадує не тільки майстра, але і всіх близьких йому людей.

Ліплення – це цікаве заняття не тільки для дітей, але і для дорослих. Ліпити можна з величезного числа різноманітних матеріалів, таких як глина, пластилін, солоне тісто і ін. З кожного матеріалу можна створити великий асортимент різних сувенірів та предметів домашнього інтер’єру.

Окремо хочеться відзначити і валяння, чудовий творчий процес, який дозволяє створювати просто неосяжну кількість різних речей, іграшок і навіть предметів гардероба. Для роботи знадобиться натуральна шерсть і кілька різних інструментів для валяння.

Миловаріння займає далеко не останнє місце серед модних видів рукоділля. Останнім часом воно переживає справжній бум. Сам процес цього заняття розглядається не тільки, як творча техніка, але і як саме справжнє мистецтво, що дозволяє створювати неймовірні твори для душі та душу.

Майже таким же попитом користується і свічковий декор. Тут також є простір для польоту фантазії. І при величезній різноманітності виробів, техніка досить проста, але у кожного виробника є свої невеликі секрети, які вони заводять під час роботи.

Насправді технік дуже багато, всі їх описати не вистачить часу, досить буде сказати, що вибрати розвагу, а може і спосіб заробітку, зараз не складає ніяких труднощів. Потрібно лише зрозуміти для себе, що найбільше підходить саме вам, з яким інструментом в руках ви себе бачите, будь то пензлик, голка для валяння, в’язальні спиці або гачок, п’яльця з вишивкою, паяльник або ж це каструльки та інші ємності, у яких вариться мило і валяється шерсть. Заняття кожним з видів рукоділля, незалежно від того, що це буде, принесе вам безліч позитивних емоцій та радості від створених вами предметів.

Залишити коментар

*

Вгору