24-річна Сара Кармен здобула популярність завдяки своєму унікальному дару. Сара вже більше п’яти років є свого роду жінкою-оргазмом, вона може відчувати близько 200 оргазмів на день. Вона відчуває оргазм від будь-якої вібрації або навіть думок про бурхливо проведену ніч, або від легких сексуальних фантазій.

Під час інтерв’ю Сари Кармен для британського видання News Of The World, в неї було 5 оргазмів, це десь 1 оргазм на 8 хвилин. Причиною оргазмів була звичайна бесіда про її сексуальне життя. Поява численних оргазмів у Сари співпало з курсом прийому антидепресантів, який призначив лікар, коли їй було 19 років. Чи стали таблетки причиною цього, поки що не відомо, але в момент прийому таблеток, за словами Сари у неї почав розвиватися синдром постійного сексуального збудження (PSAS – Permanent Sexual Arousal Syndrome). PSAS характеризується тим, що до статевих органів надходить набагато більше крові ніж належить, і людина постійно перебуває у перед-оргазмовому стані.

Сара Кармен - жінка оргазм (фото 1)

Відчувати багаторазовий оргазм – ця фраза пестить слух кожної жінки, але чи так це добре насправді. Виявляється, особисте життя Сари Кармен не дуже добре складається. Хлопець з яким вона зустрічалася, коли у неї в перший раз почав проявлятися цей синдром, кинув її, так як не міг витримати сексуального ритму дівчини. За словами Сари, спочатку всім хлопцям подобається така особливість її тіла, але невдовзі вони всі її кидають. Деякі не можуть годинами проводити час в ліжку, хоча для задоволення Сари чоловікові не особливо то й потрібно докладати багато зусиль, а деякі перестають приділяти Сарі увагу, коли розуміють, що її дуже легко довести до оргазму.

Сара Кармен - жінка оргазм (фото 2)

Сара працює продавцем-консультантом в магазині, де продає засоби для догляду за волоссям та шкірою, але навіть за такої спокійної роботи їй все ж таких доводиться відчувати оргазм на роботі, коли вона демонструє клієнтам роботу побутових приладів, які продаються в магазині, так як вони дуже часто мають вібруючі функції. Під час оргазму Сара голосно кричить і тому вона намагається стримуватися, проте в особливо критичні хвилини їй на допомогу приходять розуміючі співробітники, які її підміняють. Також Сара не вживає алкоголь, тому що він робить її розслабленою і ще сильніше збільшує сексуальне збудження.

Сара Кармен - жінка оргазм (фото 3)

Однак, не всі друзі Сари Кармен бачать у її синдромі постійного сексуального збудження проблему. Деякі її подруги називають її найщасливішою дівчиною на світі, адже їй за день вдається зазнати стільки оргазмів, скільки у багатьох не буває за цілий рік.

Сара говорить, що їй не комфортно і вона ніяковіє, коли їй доводиться відчувати оргазм на людях, особливо при родичах, і що окрім задоволення від оргазму їй він доставляє також багато проблем. Проте, вона намагається з цим справлятися, маскувати оргазм. Ще, вона дуже вдячна своїм розуміючим друзям і колегам, які її всіляко підтримують.

Залишити коментар

*

Вгору