Жіночий журнал JIJOUR

Нам відомий крім зодіакального гороскопу, ще й східний, що має також дванадцять символів. Відмінною рисою цього гороскопу є те, що кожен символ - це покровитель цілого року, а не певного відрізка часу. За східним календарем символом наступного року буде Вогняна Мавпа. Що чекати від 2016 Вогненної Мавпи?

Що чекати від 2016 року Вогняної Мавпи

Отже, покровителькою року буде Вогняна Мавпа, стихією року стане вогонь, а колір фаворит в 2016 році - червоний. Від господині року можна чекати чого завгодно, оскільки характер у мавп досить непередбачуваний. Вони хитрі і товариські, допитливі, і дуже не сприймають брехню. Оскільки колір цього року червоний, то необхідно приготуватися до найяскравіших подій. Людям, які бажають розвиватися в будь-якій сфері діяльності, це допоможе зробити особлива властивість знака.

Якщо говорити про здоров'я, то цей рік нам обіцяє бути дуже сприятливим, однак, увагу своєму здоров'ю все ж слід приділяти. Необхідно почати вести активний, здоровий спосіб життя, доповнивши його ще і правильним харчуванням. У всіх, хто прислухається до данної поради, весь наступний рік пройде ідеально.

Що чекати від року Вогняної МавпиТим, хто любить азартні ігри, можна спробувати в 2016 році зробити кілька ставок у букмекера, Мавпа обіцяє успіх і великі виграші. Однак, як і в будь-якій справі, тут головне не перестаратися, інакше можна все й втратити.

У любовних і сімейних відносинах цього року також можна чекати успіху. Мавпа - це дуже дружелюбна тварина, тому в 2016 році багатьом вдасться налагодити охололі відносини з друзями та родичами, а також зміцнити нові.

Відкритим людям обов'язково посміхнеться удача і вони створять свою довгоочікувану сім'ю, а ті, хто вже її має, зможуть зміцнити домашнє вогнище. Мавпа принесе мир і спокій у подружнє життя.

Так як покровителька наступаючого року відрізняється від усіх інших своєю наполегливістю і повною відсутністю амбіцій в боротьбі за місце під сонцем, то і в кар'єрі багатьох людей чекають успіхи. Всі ті, хто проявить заздрістну наполегливість - доб'ються зростання в кар'єрі і поліпшать своє фінансове становище. Але розслаблятися повністю не варто, тому що характер у Вогняної Мавпи ох який мінливий, тому з нею слід бути напоготові весь час.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору