Новорічне свято набуває особливого ореолу затишку і чарівництва завдяки красивому і щедро накритому столу. А так як Новий рік є не тільки черговим календарним святом, а й можливістю поліпшити своє життя, зробити його благополучніше та щасливіше, то й страви на новорічному столі повинні бути підібрані з урахуванням особливостей символу наступаючого року. Що ж повинно бути на столі в Новий 2016 рік - рік Червоної Вогненної Мавпи?

Shho maє buti na stolі na Novij 2016 rіk

Отже, якщо відштовхуватися від того, що господиня майбутнього року може їсти абсолютно все, то висновок очевидний - на святковий стіл можна приготувати страви з будь-яких продуктів - овочів, фруктів, риби, м'яса. На чолі столу однаково можуть знаходитися як фрукти, так і м'ясо. Можна, звичайно, і обійтися без чогось, однак, якщо прислухатися до думки східних мудреців, то головний символ Нового року при вигляді дарів на свою честь обов'язково зробить все можливе, щоб залучити в будинок гостинних господарів щастя.

Мавпа - це велика ласунка, тому, щоб заручитися її підтримкою, слід приготувати хоча б кілька різних десертів. І бажано включити до складу цих десертів найулюбленіші ласощі тварини - яблука, банани і т.д. На столі в новорічну ніч повинні бути присутні і рибні страви. Жителі Сходу вважають, що риба є символом щасливих життєвих змін, а тому рибні страви необхідно обов'язково готувати до всіх значущих урочистостей.

Говорячи про напої, які необхідно поставити на стіл, то в цьому році найкраще буде відмовитися від дуже міцного алкоголю на користь легких коктейлів та шампанського. Більше того, перед тим, як починати застілля, необхідно обов'язково поставити на стіл чашу з водою, бажано прозору. Така чаша є символом здоров'я таі чистоти.

Тепер трохи про сервіровку стола на Новий 2016 рік.

Shho maє buti na stolі na Novij rіkОсновними кольорами в наступаючому році будуть помаранчовий, червоний і всі відтінки коричневого. Тому серветки та скатертина обов'язково повинні бути підібрані в цих тонах. Крім цього, на святковому столі повинен знаходитися золотистий колір - він допоможе всім присутнім привернути до себе достаток. Золотим предметом на столі можуть бути і стрічки на келихах, і кільця для серветок, і брошки на скатертині, і інші оригінальні аксесуари.

Щоб задобрити всі вищі сили напевно, приготування страв необхідно завершити набагато раніше, бажано за три-чотири години до того, як 2016 вступить у свої законні права. Адже на Сході, звідки і прийшли до нас всі ці традиції, у Новорічну ніч користуватися ножем не можна. Там свято вірять у те, що цим предметом людина відрізає від себе в Новому році шматочок щастя.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору