Вже зовсім скоро почнуться новорічні свята. Безумовно, першим і, напевно, найулюбленішим дитячим святом, до нас прийде день Святого Миколая. Свято це є християнським, його відзначають і католики (6 грудня) і православні (19 грудня). Так що являє собою цей день і що розповісти дитині про Святого Миколая?

Що розповісти дитині про Святого Миколая

День шанування Миколая Чудотворця - це один з найдобріших, найсвітлих і найчарівніших днів у році. Є повір'я, що, якщо попросити щиро прощення за свої гріхи, а також загадати найпотаємніше бажання, то Миколай обов'язково його виконає. Зовсім неважливо, відзначаєте ви церковні свята, чи вірите в чудеса, ходите завжди до церкви або ж ні, день Святого Миколая є прекрасним приводом привнести крапельку чарівництва і трохи казки в життя своїх дітей та близьких людей.

Що можна розповісти дітям про Миколая? За давніми переказами, Святий Миколай Чудотворець жив багато століть тому в Малій Азії. Він був народжений в сім'ї благочестивих батьків, з самого народження Миколай відрізнявся своїм співчуттям, добротою і безкорисливістю. Завжди намагався допомогти всім, кому міг і чим міг. Це просто унікальний приклад чесноти, якої багатьом варто повчиться.

Святий Миколай вважається захисником стражденних та бідняків, він завжди готовий поспішати на допомогу і в життя кожної людини привнести крапельку чарівництва. Однак, допомагає він лише тим людям, у кого чиста душа й безкорисливі помисли, хто відкритий, хто живе зі світом в душі і вірить істинно в добро.

Ще Миколай Чудотворець є покровителем всіх діток. Малюки в свою чергу просто обожнюють такий чудовий свято, як день Святого Миколая. Вони чекають його з великим нетерпінням, адже Миколай щоразу приносить всім, хто вів себе добре, солодощі. А неслухняним та шкідливим дітям він дарує замість солодощів сухі гілочки різки, як би нагадуючи про те, що за погану поведінку їх може чекати покарання.

Що розповісти дитині про МиколаяУ західній Європі Миколай свої подаруночки приносить в носочки, якими діти заздалегідь прикрашають камін. У нас прийнято вважати, що слухняній дитині Миколай залишає солодощі під подушкою. Святий Миколай просто обожнює домашнє печиво з молоком, тому, якщо ви хочете його порадувати, напередодні можна приготувати разом з малюком смачні ласощі і залишити їх на столі на ніч, не забувши налити і склянку свіжого молока.

Напередодні свята ніч завжди чарівна, а тому потрібно перед сном обов'язково загадати Миколаю бажання, постаратися заснути з цією думкою, тоді воно збудеться обов'язково! Діти, послухавши цікаві та добрі історії про Миколая Чудотворця, і загадавши бажання, засипають найсолодшим сном. Хочеться вірити, що кожній дитині в цю ніч присниться самий чарівний і дивовижний сон!

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору