За традицією у ніч на святкування дня Святого Миколая з 18 на 19 грудня Святий Миколай обдаровує всіх дітей подарунками.

Подарунки дітям до дня Святого Миколая

Але традиційно Миколай дарує дітям в якості подарунків саме солодощі: пряники, цукерки, горіхи, цукерки, яблука. Постарайтеся обмежити дитину від солоденького і смачненького напередодні свята, щоб подарунки від Святого Миколая були довгоочікуваними. Пам’ятайте, що цінувати прості радощі дитина навчається з самого раннього дитинства.

Намагайтеся здивувати малюка не кількістю солодощів, а їх оформленням. Адже почуття радості від великої кількості всіляких солодощів може і притупитися. А ось цікаве сюжетне оформлення подарунка створить атмосферу казки та чаклунства. Тому не забудьте про упаковку, яка робить подарунок більш бажаним для дитини.

Подарунки до дня Святого МиколаяДобре, якщо ви зробите її своїми руками, дитина відчує теплоту і душевність свята. При оформленні пакувальних обгорток і коробочок доречно використовувати символіку свята: силует Святого Миколая, зірочки, місяць, янголята, ялинки, сніжинки.

Якщо дитина в силу віку (після дев’яти років) вже критично ставиться до чудес, вона може брати участь у підготовці свята як ваш помічник. Наприклад, можна разом спекти миколайчиків – головний символ Дня Святого Миколая.

Якщо раптом від малюка ви почуєте щось на кшталт: «А як Святий Миколай встигає за одну ніч обійти всіх дітей?». Можна відповісти приблизно так: «У Святого Миколая дуже багато помічників. Кожен дорослий, якщо захоче, може стати їм». У цих словах немає обману і руйнування відчуття Дива.

Залишити коментар

*

Вгору