19 грудня відзначають свято на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікііскіх, чудотворця, одного з найшанованіших святих в православному світі. *YES*

Святитель Микола жив у III-IV ст. і прославився як великий угодник Божий, тому в народі його зазвичай називають Миколою Угодником. Християни вірять, що і до цього дня він робить безліч чудес. Крім того, святий Миколай вважається покровителем мандрівників, моряків та дітей. У ніч перед Різдвом він таємно залишав біля дверей бідних городян подарунки для їх малюків. Довгі роки мешканці Міри гадали, хто ж це загадкова людина, що допомагає їм? *DONT_KNOW* Так у фантазіях людей народився образ білобородого дідка в червоному каптані, якому пізніше дали ім’я Санта Клаус.

Ангели для новорічної ялинки

У багатьох країнах з давніх часів зберігся звичай: в ніч на святкування дня Святого Миколая діти виставляють на віконце свої черевички, вішають біля каміна шкарпетки, щоб святий поклав у них подарунки. Така традиція є і в України. ;D Українці малята знаходять в черевичках і шкарпетках солодощі та іграшки. І нехай маленькі дива роблять їхні мами і тата, ніхто не стане сперечатися, що на добрі справи їх надихає великий чудотворець – святий Миколай.

Прекрасні ангели для новорічної ялинки

Маленькі ангели на новорічній ялинці нехай охороняють і допомагають нашим дітям. Такого милого ангела можна зробити з органзи з щільним золотим краєм, який допомагає тримати форму фігурки янгола.

Стрічку з органзи потрібно взяти до 10 см. Скласти гармошкою сім разів і зафіксувати пальцями лінії згину або погладити теплою праскою. Щільний край з одного боку відрізати і зафіксувати нитками. До цієї сторони будуть кріпитися крила. 🙂

Красиві ангели для новорічної ялинки

Складаємо стрічку для крил теж гармошкою 5 разів. Фіксуємо місця згинів і визначаємо середину, зігнувши навпіл. Середину фіксуємо нитками.

Приголомшливі ангели для новорічної ялинки

Пришиваємо крила до плаття. Нанизуємо велику намистину – це буде голівка янголя. На місце з’єднання сукні і крил приклеюємо стрази в тон головки або стрічки. 🙂

Маленькі янголятка можуть прикрасити листівку, упаковку для подарунка, плаття дівчинки, штори, серветки, можна зробити гірлянди до Новорічних свят. Lori, A.K.A. HappyBird робить таких янголя і прикрашає ними сумки.

Шикарні ангели для новорічної ялинки

Мітки: , ,
Залишити коментар

*

Вгору