Новий рік асоціюється з подарунками під ялинкою. Діти (школярі та дорослі люди) прагнуть порадувати своїх батьків. Татові, головному чоловікові у своєму житті, готують особливі подарунки.

Що можна подарувати татові на Новий рік?

Порадуйте тата новенькими гаджетами: блютуз-навушниками, фітнес-годинником, пауербанком або підставкою для смартфона. Корисним буде тренажер степпер, масажер, тример, практичні подарунки, наприклад, підігрівач для чашки або тандир. Здивує тата виріб із каменю, зроблений руками сина чи доньки.

Що подарувати татові на Новий рік

Фітнес-годинник – подарунок татові на Новий рік

Чоловічий фітнес-годинник захопить навіть тих татусів, які далекі від спорту. Цікаво ж знати, скільки кроків на день зробив, скільки кілометрів пройшов. Є моделі, що дають змогу за потреби виміряти тиск і показати рівень кисню в крові. Рекомендуємо бути щедрими, купувати хороші подарунки або просто найкращі у своєму ціновому сегменті. Фітнес-годинник – такий новорічний подарунок для батька, який можуть собі дозволити дорослі самостійні діти.

Підставка для смартфона – новорічний подарунок для тата

Підставка або простий тримач для смартфона на прищіпці – річ зручна і для дому, і для автомобіля. Пристрій звільняє руки під час розмови або перегляду відеороликів. Є вдосконалені моделі зі збільшувачем екрана, що дають змогу з комфортом дивитися навіть новорічні фільми. Такий бюджетний подарунок для тата під силу старшокласникам і студентам. Він стане проявом турботи, при якому вартість не має визначального значення.

Бездротові навушники – подарунок батькові на Новий рік

Стильні та функціональні блютуз-навушники ще один варіант сучасного новорічного подарунка для тата. Їх зручно використовувати вдома, в дорозі, на прогулянці, коли активуєте смартфон або інший гаджет. Сучасні навушники, виготовлені за спеціальними технологіями, не ізолюють від навколишнього світу, а дають змогу чути, що відбувається навколо. Є дорогі варіанти навушників, які можуть подарувати дорослі діти. Є й бюджетні, на які можуть заощадити з кишенькових грошей школярі та студенти.

Повербанк – новорічний подарунок для батька

Із сучасних пристроїв мають затребуване практичне значення повербанки. Такий пристрій оцінить батько при відключенні електроенергії або якщо йому часто доводиться бути в дорозі далеко від дому. Подарувавши повербанк, дорослі сини та доньки можуть бути впевнені, що батько завжди буде на зв’язку.

Новорічний подарунок для тата

Тример – що подарувати татові на Новий рік

Тример – сучасний пристрій для догляду за собою для чоловіків. Дорослі діти можуть подарувати батькові тример із безліччю насадок для гоління, стрижки. Особливо зручний він для догляду за бородою і вусами, для видалення зайвого волосся у вухах і носі. За допомогою тримера тато цілком може створити і підтримувати дво- або триденну щетину, що створює стильний образ. Цим діти підкреслять, що батько залишається для них завжди найсильнішим і найголовнішим чоловіком.

Степпер – що подарувати батькові на Новий рік

Турботу про підтримання здоров’я та гарної фізичної форми батька проявлять дорослі заможні діти, подарувавши йому на Новий рік домашній тренажер степпер. Компактний пристрій імітує ходьбу сходами. Це ефективний спосіб робити помірні кардіонавантаження, зміцнити дихальну та серцево-судинну систему, м’язи ніг. Це також можливість боротися з гіподинамією, зняти стрес, напругу після робочого дня. На дисплеї тренажера фіксується кількість кроків, час тренування, витрата калорій.

Подушка-масажер – практичний новорічний подарунок татові

Такий подарунок особливо корисний тим чоловікам, які довго бувають за кермом або за робочим столом. Масажер впливає на ключові точки шиї, спини, знімає м’язову напругу. У використанні він максимально комфортний. Щодня після робочого дня досить увімкнути масажер і полежати на кульках, що обертаються, щоб поправити самопочуття.

Підставка під чашку з підігрівом – бюджетний новорічний подарунок для тата

Створити для тата затишну домашню атмосферу допоможе підставка під чашку, яка довгий час зберігає температуру чаю або кави. Гарячий напій достатньою налити в невеликий скляний, порцеляновий або металевий посуд із плоским дном і поставити поруч із собою на підставку. Функціональна USB-підставка на робочому місці підтримає гарячим напій і дозволить не відволікатися від справ. Такий бюджетний подарунок татові до Нового року під силу зробити учням і студентам.

Подарунок батькові на Новий рік

Картина з камінчиків – недорогий подарунок батькові на Новий рік

Який зробити подарунок татові на Новий рік своїми руками? Найсильнішому, найнадійнішому чоловікові у своєму житті дитина-школяр може подарувати картину з каменів. Такий виріб висловить і підкреслить її переконання, що тато – кремінь. Для картини або рамки зробленої своїми руками з камінчиків знадобиться щільна основа (картон або фанера) і різного розміру камінчики, морська галька, яку часто привозять із собою з відпочинку біля моря. Сюжет картини підкаже автору його творча фантазія.

На Новий рік батькові можна також дарувати вироби з дерева, свічки та запальнички, парфуми, дезодоранти, ароматизатори. Чоловіків тішать речі, пов’язані з технікою та електронікою. Але приємні їм і дрібні домашні пристрої, що створюють затишок.

Залишити коментар

*

Вгору