Новий рік – зовсім не дешеве задоволення. ;D І чим пізніше ви почнете до нього готуватися, тим більше грошей доведеться витратити. Крім того, до 31-го грудня треба зробити ще безліч речей.

Не забудьте про подарунки

  • Підрахуйте, яку суму ви можете витратити на подарунки. Якщо виходить забагато, доведеться внести певні зміни.
  • Не відмовляйтеся від спеціальних пропозицій та товарів зі знижкою. Ще один бюджетний варіант: купувати набори, які потім можна розділити на маленькі подарунки.
  • Коли купуєте новорічні подарунки, купіть кілька «безособових», які можуть підійти кому завгодно. Навіть якщо ви думаєте, що згадали про всіх, бувають різні ситуації і від них треба бути застрахованими.  😉
  • Іноді саморобні подарунки набагато кращі, ніж придбані непотрібні сувеніри.
  • Якщо ви все ж не встигли придбати комусь подарунок, а часу вже немає, припиніть метушитися і бігати по магазинах. Нехай ці люди отримають від вас по пляшці шампанського і коробці цукерок.

Як не помилитися з новорічним подарунком?

Готуючи новорічні подарунки, врахуйте наступні поради.

Жінки не люблять, коли їм дарують: набори дешевого мила, дешеві парфуми, біжутерію, помаду (важко підібрати правильний відтінок), колготки, кофтини, сковорідки, чашки і предмети, які нагадують їм про кухню і домашнє господарство.

Чоловіки не хотіли б отримувати у подарунок: шкарпетки, носовички, нижню білизну, одеколон, який має різкий запах, краватку (важко підібрати), запонки, квіти. 🙂

Дітям не сподобається, якщо їм подарують: одяг (вони радітимуть обновці, якщо це буде доповненням до іграшки), розумну книжку, шкільні прилади, сувенір, яким не можна гратися. Діти справедливо вважають, що усім цим ви маєте забезпечити їх і без свят.

Залишити коментар

*

Вгору