Напевно, багато людей стикалися у своєму житті з незрозумілими подіями. Іноді нам здається, що речі, які відбуваються, абсолютно випадкові. Люди, що володіють надприродними здібностями, поділяють вплив на інших людей на білу і чорну магію.

Що таке біла магія?

З чорною магією все просто. Це один або кілька ритуалів, спрямованих на заподіяння шкоди. В основі таких ритуалів завжди лежить злий умисел. Для нейтралізації чорної магії і існує біла магія. Але давайте розберемося, що саме вона являє собою. Біла магія це система дій спрямована на допомогу людині. Люди звертаються до білих магів з різноманітними проблемами. Це може бути і проблеми зі здоров’ям, особистим життям, кар’єрою. Біла магія абсолютно нешкідлива. Вона дозволяє вилікувати хвороби, які викликали темні сили. Як правило, лікарі не можуть з ними впоратися, або ж можуть тільки купірувати симптоми. У той час як біла магія може усунути причину виникнення нездужання. Людина, яка володіє потрібними знаннями в цій області, а також сильними здібностями, дуже легко може визначити першоджерело зла. Для цього вона може використовувати незвичайні предмети.

Якщо у вашому житті склалася ситуація, коли вже всілякі методи перепробувані і ви вже готові опустити руки, то зверніться до білого мага. Практично в кожному населеному пункті є така людина. Його можуть називати знахарем або лікарем нетрадиційної медицини, але якщо він дійсно допомагає, то вам буде неважко його знайти. Також вам слід пам’ятати, що для деяких ритуалів можуть знадобитися ваша особиста річ або річ з вашого будинку. За додатковою інформацією зверніться заздалегідь. Дотримуйтесь всіх інструкцій в точності. Навіть легкі зміни в діях можуть в корені змінити благо на шкоду. Запасіться терпінням. Зцілення процес не швидкий.

Біла магіяЯкщо ваші проблеми пов’язані зі злими витівками якоїсь людини, то під час проходження білих ритуалів вам не можна нічого позичати. Ваша енергія повинна бути цільною, а за час позичання ви розпорошуютесь. І ще вам потрібно пам’ятати, що справжній білий маг ніколи не зажадає з вас гроші за ритуал. Ви звичайно повинні його віддячити, але це можуть бути не тільки гроші. Справа в тому, що добрі сили не вимагає плати. Але подяка повинна бути. У будь-якому випадку ви можете дати стільки, скільки вам не шкода віддати за допомогу.

Звичайно, не завжди ми можемо знайти хорошого фахівця в сфері білої магії. Так що будьте гранично уважні, щоб не заподіяти собі ще більшої шкоди.

Залишити коментар

*

Вгору