Що таке енергетичні каналиВ організмі людини працює так звана “автономна нервова система“. Авто означає “само”, але хто тоді є цей Авто, приводить в дію автономну нервову систему? Медицина назвала її саморегульовною системою, але хто цей Сам? Цей Сам є Дух. Цей Дух живе в серці кожної людської істоти і знаходиться в стані неприв’язаного свідка. Дух є відображенням Бога Всемогутнього, тоді як Кундаліні є відображенням енергії Бога, Його бажання. Ця енергія Бога є Споконвічною Матір’ю, її називають Аді Шакті, Святий Дух або Афіна. Таким чином, Кундаліні є відображенням Святого Духа, тоді як Дух є відображенням Бога Всемогутнього. Всепроникаюча енергія любові *IN LOVE* є енергією Споконвічної Матері, яка створює, ростить і робить усю живу роботу.

У цій системі існують три енергетичних канали

Лівий енергетичний канал називається Іда Наді і з’єднується з правою і задньою стороною головного мозку. Правий і лівий енергетичні канали перетинаються на рівні чакри Агіі (Аджни). Лівий канал живить ліву симпатичну нервову систему. Лівий енергетичний канал відповідає за емоційне життя людини і його минуле. Можна сказати, що в цьому каналі зберігається минуле. Все, що є справжнім сьогодні, стає минулим завтра. Несвідоме черпає інформацію і образи з цього енергетичного каналу минулого. Крім того, несвідомий розум кожної людини з’єднаний з багатовіковим колективним несвідомим розумом. Всі події, що відбулися з моменту створення світу, перебувають у пасивному стані в колективному несвідомому. У цьому колективному несвідомому накопичується і зберігається все, що відбувалося в процесі еволюції, все, що є мертвим або випало з процесу еволюції, а також все, що виходить з несвідомого розуму людей.

Енергетичні каналиПравий енергетичний канал називається Пінгала Наді. Він перетинається з Іда Наді на рівні чакри Агіі. Він з’єднаний з лівого і передньою стороною головного мозку. Цей енергетичний канал майбутнього живить праву симпатичну нервову систему. З правого боку знаходиться свідомий розум, який створює наше майбутнє. Все, що людина думає щодо майбутнього, записується на правій стороні, яка має вихід в колективне надсвідомість. Колективна надсвідомість отримує все, що є мертвим, що сталося внаслідок надмірно амбітних, орієнтованих на майбутнє особистостей, агресивних тварин чи рослин. ;D

Центральний енергетичний канал називається Сушумна Наді. Через нього проходить Кундаліні, щоб потім пройти через область родничкової кістки (Брахмарандхру) і з’єднатися з енергією всепроникаючої Божественної Любові. Сушумна Наді – це енергетичний канал сьогодення, тільки та людина, Кундаліні якого піднялося з цього каналу, може об’єктивно сприймати реальність, перебуваючи в стані неприв’язаного свідка, в постійному зв’язку з Богом.

Залишити коментар

*

Вгору