Замість того, щоб вважати день народження тим днем, який приходить і йде, залишаючи після себе лише розсип постів у соціальних мережах, ви можете використати цю щорічну можливість як важливий момент для самоаналізу. Зокрема, ви можете звернутися до своєї картки сонячного повернення, щоб отримати деякі відомості про те, що на вас чекає наступного року.

Якщо ви подивитеся на свою натальну карту, то помітите, що планети та світила (Місяць і Сонце) не тільки розташовані у певних знаках та будинках, але й мають певні градуси та хвилини знаку, в якому вони знаходяться. Коли будь-яка планета чи світило повертається в точні градуси та хвилини того знаку, в якому воно знаходилося, коли ви народилися, це називається «поверненням».

Що таке Соляр, і як він виконає усі ваші бажання

Частота повернення залежить від того, наскільки швидко чи повільно небесне тіло рухається зодіаком. Місяцю, наприклад, потрібно 28 днів, щоб пройти свій цикл через усі 12 знаків, тому місячне повернення відбувається приблизно раз на місяць. Іншому небесному тілу, Сатурну, планеті-наставнику потрібно приблизно 29 років для завершення циклу, тому повернення Сатурна відбуваються у віці 29, 60 і 90 років. Сонцю, з іншого боку, потрібно рік, щоб завершити свій цикл, тому сонячне повернення відбувається щороку, як правило, протягом одного-двох днів після дати вашого народження. Деякі роки воно може випасти на ваш день народження. В інші – за день до або через день.

Солярний прогноз — це своєрідний звіт, у якому основна увага приділяється наступному року, від дня народження до наступного. Грунтуючись на часі, коли Сонце повертається у своє точне положення у день вашого народження, цей звіт дає уявлення про теми та можливі обставини наступного року. У цьому звіті використовується психологічний та поведінковий підхід до вивчення майбутнього року. В ідеалі він має бути зосереджений на потенціалі зростання.

У цьому звіті розглядаються загальні теми картки Сонячного повернення, включаючи переважаючі елементи та режими, а також акцентовані квадранти картки. Якщо Меркурій, Венера або Марс у вашій карті є ретроградними, вони інтерпретуються. Потім у звіті інтерпретуються планети — від Сонця до Плутона — та його аспекти й положення додому у карті Сонячного повернення.

Ваш прогноз Сонячного повернення починається у день вашого народження. Якщо ваш день народження, наприклад, 1 листопада, і ви замовляєте звіт у грудні 2021 року, ви отримаєте прогноз на рік, який починається 1 листопада 2021 року, якщо не зазначено інше. Для того, щоб звіт вийшов вартим, потрібно вказати час народження — це дуже важливо.

У Солярному прогнозі описується вплив асцендента, мідхевею, Сонця, Місяця та кожної з дев’яти планет — вони взаємодіють одна з одною та з будинками гороскопу як у карті сонячного повернення, так і в натальній карті. Астрологи пропонують безліч методів інтерпретації карти Сонячного повернення – при зверненні до фахівця ви можете вибрати будь-який із них.

Залишити коментар

*

Вгору