Входячи в стан трансу, людина поступово опускається з поверхні звичайної свідомості в більш глибокі та чутливі рівні езотерики. При цьому варто мати якісь методи вимірювання ступеня досягнутого стану.  ;D Нижче дані деякі симптоми, які свідчать про досягнення різних рівнів глибини трансу. Для більшої зручності ці симптоми розділені на чотири головних розділи: розслаблення, легкий, середній і глибокий транс. Варто сказати, що, навіть перебуваючи в стані глибокого трансу, ви не факт, що помітите всі симптоми, які наводяться нижче.

Що таке транс

Рівні трансу

Під час розслаблення ви йдете від звичайного усвідомлення до наступного стану: відчуття фізичного розслаблення і тяжкості в кінцівках, млявість, розслаблення психіки, почуття апатії та байдужості, ні на чому не сконцентрований, байдуже спрямований у простір погляд (якщо очі відкриті), небажання ворушити кінцівками . У міру поглиблення цього стану та входження в легкий транс темп дихання стає більш прискореним і глибоким і одночасно зменшується частота пульсу.

У стані легкого трансу домінує почуття небажання ворушитися, говорити, думати чи діяти. Деякі люди при цьому відчувають мимовільне посмикування рота, нижньої щелепи і очей. Ви можете також випробувати важкість у всьому тілі і відчуття деякої відчуженості. Тут вже можлива поява візуальних ілюзій. У міру наближення до наступної стадії ви починаєте усвідомлювати, що знаходитеся в стані трансу, але відчуваєте труднощі при спробі описати виникаючі при цьому відчуття. 😉

Рівні трансуУ стані трансу середнього ступеня ви точно знаєте, що перебуваєте в трансі і відчуваєте почуття часткової амнезії, якщо тільки самі свідомо не виберете зворотне. Переконуючи себе певним чином, ви можете добитися нечутливості будь-якої частини тіла до болю, а також випробувати ілюзії дотиків і відчуття будь-якого смаку або запаху. У цьому стані людина більш чутлива до змін атмосферного тиску і температури. У міру наближення до наступної стадії виникає відчуття повного заціпеніння кінцівок або всього тіла.

Перебуваючи у глибокому трансі, ви можете відкрити свої очі без зміни свого стану. Одночасно у вас з’явиться можливість контролювати такі функції організму, як частота скорочень серця, рівень тиску крові, травлення і температура тіла. Ви зможете надати своїм кінцівкам або всьому тілу абсолютну жорсткість і твердість. З’явиться здатність відновити забуті спогади і випробувати відчуття зникнення віку. Перебуваючи у глибокому трансі, можна повною мірою відчути почуття легкості, ширяння, польоту і, звичайно, випробувати візуальні і слухові галюцинації як позитивного, так і негативного характеру. При відповідному навіювання вони виникають не тільки в стані трансу, але і після виходу з нього, під час звичайного усвідомлення. У даному випадку термін “позитивна галюцинація” означає, що ваша свідомість відчуває те, чого насправді немає, а термін “негативна галюцинація” означає, що свідомість у результаті певного навіювання не помічає присутності реально існуючих речей. У стані глибокого трансу можна також стимулювати появу снів чи бачень, як під час самого трансу, так і, при відповідному навіюванні, пізніше, під час звичайного сну.

Cтан трансу

Кожна стадія трансу може мати корисне застосування. Наприклад, в стані легкого або середнього трансу ви можете приступити до вивчення практик шаманських подорожей, під час яких побачите, почуєте, поторкаєте і навіть відчуєте запах світів, що межують з нашим. *OK* Під час неглибокого трансу ці подорожі здаються дуже схожими на звичайні фантазії або на дуже яскраві мрії, так що, ймовірно, ви будете сумніватися, чи є побачені вами світи реальністю або продуктом уяви. Однак у міру того як ви будете вчитися опускатися все глибше і глибше, подорожі будуть ставати більш яскравими і живими. А коли ви почнете входити в глибокий транс, відвідувані вами світи будуть виглядати і відчуватися настільки ж реально, як і звичайний, оточуючий нас світ.

Залишити коментар

*

Вгору