Шишки з гофрованого паперу, а також будь-які вироби з цього виду матеріалу виходять досить привабливими за рахунок структури самого матеріалу. Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з майстер-класом по створенню чудової композиції з такою гарною паперу.

Шишки з гофрованого паперу

Аплікація, яку ми будемо сьогодні виконувати, являє собою симпатичну ялинову гілочку з шишками, яка перев’язана яскравим бантом. Що цікаво, виконання такої поробки з гофрованого паперу не вимагає клею або додаткових матеріалів – все, що вам потрібно, це власне:

  • гофрований папір зеленого та коричневого кольорів
  • проволока для фіксації гілочок
  • ножиці

Шишки з гофрованого паперу - фото 2

Починаємо виконувати нашу саморобку, розрізаючи смужку зеленого паперу по довгому краю, таким чином потрібно отримати бахрому.

Шишки з гофрованого паперу - фото 3

Далі кожну смужку з вирізаною бахромою потрібно закрутити пальцями.

Шишки з гофрованого паперу - фото 4

Після цього починаємо формувати нашу гілочку шляхом закріплення нерозрізаного краю дротом. Таким чином накручуємо на дріт всю смужку зеленого паперу.

Шишки з гофрованого паперу - фото 5

Шишки з гофрованого паперу - фото 6

Шишки з гофрованого паперу - фото 7

У результаті повинна вийти приваблива ялинкова гілочка.

Шишки з гофрованого паперу - фото 8

Тепер приступаємо до формування самої шишечки. Довгий край червоної стрічки гофрованого паперу складаємо два рази і починаємо вити свого роду косичку по складеному краю стрічки. Просто загинайте всередину край стрічки і приступайте до наступної ділянки.

Шишки з гофрованого паперу - фото 9

Шишки з гофрованого паперу - фото 10

Тепер потрібно зібрати шишку. Робиться це дуже просто – достатньо згорнути приготовлену смужку паперу з загнутими краями по спіралі. Таким чином із смужки паперу ви отримаєте шишку.

Шишки з гофрованого паперу - фото 11

Шишки з гофрованого паперу - фото 12

Хвостик шишки скріплюється дротом і оформляється смужкою зеленого паперу. Таких гульок можна зробити кілька штук, щоб вони нарядно виглядали на гілці.

Шишки з гофрованого паперу - фото 13

Шишки з гофрованого паперу - фото 14

Тепер прикручуємо нашу шишку до гілочки і пов’язуємо зверху красивий бант з гофрованого паперу. Такі шишки з гофрованого паперу можна приклеїти до основи і помістити в раму або ж просто повісити на стіну у вигляді панно або використати як новорічну іграшку своїми руками для прикрашання новорічної ялинки.

Залишити коментар

*

Вгору