Аура - це енергетичне, ефірне поле, що оточує людину і відбиває його емоційний стан, фізичне здоров'я, всі наявні таланти, чистоту душі, його приналежність до доброї сторони або ж злої. Аура є величина непостійна, вона завжди видозмінюється. Зміни залежать від самопочуття і настрою, від всього, що відбувається в душі і голові людини. Крім цього у аури є властивість бліднути і зникати повністю перед відходом людини в інший світ.

Що таке аура

Утворене аурою енергетичне світіння досягає іноді до півметра, але в основному не перевищує двадцяти сантиметрів. В області плечей і голови вона помітна найкраще. До слова сказати, що зображуваний на всіх іконах німб над головами святих - це також відображення аури, хоч і досить своєрідне. Таке світіння може бути тільки у людей, по-справжньому чистих душею. Є вагомі підстави припускати, що зображення такого німба запозичене у традицій індусів. Саме в Індії вперше визначили, що ауру має кожна людина, і зробили таке відкриття індуси ще кілька десятків століть тому. Ще в ті часи на багатьох фрескальних зображеннях багато богів індійського пантеону були зображені з «забраною» в коло головою.

Багато цілителів впевнені, що можна впоратися з численними хворобами, якщо вивчити ауру. Для них стан людського енергополя - відмінний спосіб діагностики, так само, якщо б це був рентген або результати аналізів. Передбачається, що якщо у людини чітка аура, то він менше піддається впливу зі сторони, ніж той, у кого аура розпливчаста. Але ця властивість залежить більше всього від емоційного і фізичного стану людини. Чим же відрізняється позитивна аура від негативної?

Можна говорити про негатив і позитив аури Аура тільки ґрунтуючись на стані людини в даний проміжок часу, так як це безпосередньо пов'язано з його станом. Наприклад, позитивна аура спокійної і здорової людини дуже рівна, без пропусків і розривів, яка ніби огортає повністю. Але , як тільки у нього починаються проблеми, вона змінює свій вигляд, стає іншою, з'являються дірки, западини і темні згустки. За таким змінам цілком можна з'ясувати, що з конкретним органом щось не в порядку, і прийняття відповідних заходів вчасно допоможе уникнути дуже серйозних проблем зі здоров'ям.

Але якщо у аури змінюється колір, то цілком зрозуміло, що людина в цей час вибита з колії, у неї поганий настрій або вона роздратована і гнівається. Ці зміни найчастіше носять короткочасний характер, тому, як тільки людина знаходить душевну рівновагу, колір її аури відновлюється. Але якщо вона поміняла колір на дуже довгий термін і зовсім немає ознак повернення до свого первісного кольору, то це означає, що у даної людини душевний розлад, затяжна депресія або порушення психічної діяльності організму.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору