Сучасна психологічна наука являє собою систему наук. 🙂 Можна виділити кілька основних критеріїв.

  • Перший критерій – конкретної діяльності, корекції, діагностики, консультування, освіти.
  • Другий критерій розвитку психіки – дитяча психологія, вікова, психологія старості.
  • Третій критерій системи відносин – соціальна, психологія управління.

Сімейний психолог

Наскільки нам потрібен сімейний психолог?

Психолог в своїй практиці безпосередньо спирається на три цих критерії. До послуг психолога все частіше стали звертатися люди, які не можуть розібратися самі в міжособистісних відносинах.

В умовах сучасного життя все більше уваги звертаємо на кар’єрне зростання і дуже мало приділяємо часу сім’ї та сімейних відносинам. І як правило, коли руйнуються сімейні відносини, починає «шкутильгати» і робота. Коли у сім’ї все гаразд, так і в роботі справи йдуть вперед. І допомогти вирішити деякі проблеми сімейного характеру, що виникають, може сімейний психолог. ;D

Психологія сімейного життя, розглядає сім’ю, як систему міжособистісних відносин вивчаючи, її структуру і функції. Сімейний психолог вирішує питання взаємин подружжя між собою, їх дітей. Адже створити сім’ю легко, але набагато більше сил і умінь треба витратити, на те щоб зберегти її. Побутові проблеми, суєта можуть зруйнувати любов *IN LOVE* , теплоту і ніжність відносин.

У сімейних відносинах часто виникають проблеми на фінансовій основі. На грунті ревнощів, зради. Бувають розбіжності у вихованні дітей (коли мама намагається щось пояснити, тато байдуже береться за ремінь, а бабуся підгодовує солодощами). У всіх цих та багатьох інших сімейних проблемах допомагає сімейний психолог.

Сімейний психолог, наскільки він нам потрібен?Сімейний психолог допомагає розібратися не тільки у взаєминах між подружжям, а й допомогти у вирішенні питань у вихованні дітей. *YES* Дитяча психологія виділяє декілька кризових періодів. У кризові моменти дуже потрібно щоб батьки могли зрозуміти своїх дітей допомогли розібратися. Іноді виникають деякі проблемні моменти, коли народжується друга дитина або коли дитина починає «бажає неможливого».

У висновку можна сказати, що психологія взагалі і психолог зокрема, будь він сімейний чи дитячий психолог, допомагають налаштувати життя, на хороший лад, прибираючи з нашого життя негатив. ;D

Залишити коментар

*

Вгору