Сьогодні в моді навчати дітей з раннього віку. *YES* Особливостями навчання дітей з раннього віку займаються наукові дослідники, які встановили, що протягом першого року життя мозок малюка розвинений на 60%, а вже до 3 років він розвинений на 80%. ;D З цього випливає, що потенційно мозок малюка розвинений майже як у дорослої людини. З’являється спокуса навчити малюка реалізувати цей потенціал. Раз так влаштована природа, чому б не скористатися цим на благо дитини?

Особливості навчання дітей раннього віку

При вивченні особливостей навчання дітей раннього віку, педагоги створили всілякі методики раннього розвитку дитини, які дозволяють всебічно розвивати малюка з раннього віку. 🙂 Візьмемо наприклад, методику Марії Монтессорі, яка надає дитині свободу і максимально охоплює всілякі аспекти життя і діяльності людини. Але батьки на ранній розвиток дивляться кожен по-різному.

Для деяких батьків це питання престижу і моди, інші на це дивляться як на практичну мету, треті дивляться на заняття як спосіб зайняти малюка чимось цікавим і корисним.

На сьогоднішній день у світі панує конкуренція і боротьба, а отже, висуватися на перші місця зможе той малюк, який отримав “бонуси розвитку” з раннього віку. ;D

Наприклад, послідовники методики Тюленєва можуть домогтися що 11 – місячний малюк вміє складати з карток осмислені слова. Але проблема навчання дітей раннього віку за цією методикою – насичений графік навчання, їм не позаздриш. *YES*

Залишити коментар

*

Вгору