Схоже, Кортні Кардашьян та її троє маленьких дітей – Менсон, Пенелопа, і Рейн будуть продовжувати розкішний спосіб життя, до якого вони звикли при відвідуванні свого батька Скотта Дісика. Він виклав майже 6 мільйонів доларів на особняк з кількома дитячими частинами, всього в декількох хвилинах від своєї колишньої дружини.

Скотт Дісик купив будинок за 6 мільйонів

Величезний будинок розміром 8110 квадратних футів знаходиться в Хайден Хілз, Каліфорнія. Він має сімейний номер нагорі і внизу, де діти зможуть грати зі своїми іграшками, і великий басейн на просторому подвір’ї для веселого проведення часу.

У будинку, Дісик облаштував кімнату з винним сховищем і каміном, де він, з колишньою дружиною зможе насолодитися спокоєм, коли їх діти будуть грати. Також є облаштована площадка з вогнищем на відкритому повітрі.

У палаці є сім спалень і сім ванних кімнат. Він був побудований в 1975 році, але переобладнаний, щоб розмістити в ньому кухню шеф-кухаря з безліччю приладів з нержавіючої сталі. На території особняка Скотт передбачив навіть гостьовий будинок з величезними шафами і вражаючим видом на Лос-Анджелес.

Скотт Дісик каже що після розлучення з Кортні не відчув спаду в своїх заробітках і цілком впевнено стоїть на ногах. Як бачимо, він дійсно може дозволити собі подібну розкіш, чому Кортні Кардашьян та її діти, безсумнівно, раді.

Залишити коментар

*

Вгору