Передноворічний час – це чудовий період, щоб трохи помайструвати. Наприклад, багато хто з великим задоволенням роблять новорічні іграшки своїми руками. Саме для таких людей Жіночий Журнал JIJOUR пропонує змайструвати таких чудесних сніговиків з помпонами. Зробити такого сніговика може навіть дитина. А от виготовити сніговика з пластикових пляшок або зробити в’язаного сніговика вже набагато складніше.

Сніговик з помпонів

Матеріали для виготовлення сніговика з помпонів

 • пряжа білого або кремового кольору
 • ножиці
 • трубоочищувач
 • гарячий клейовий пістолет
 • невеликі гілки
 • намистини, ґудзики, повсть, стрічки, брязкальця …. речі, якого можна прикрасити вашого сніговика!

Виготовлення сніговика з помпонів

Щоб зробити сніговика, спочатку потрібно зробити два помпона різних розмірів. Один для тіла і один для голови сніговика. Ми зробили помпони діаметром 9 см і 6 см.

Для цього потрібно вирізати картонні кружальця відповідного розміру з отвором в центрі. Два таких кружальця потрібно скласти докупи і щільно обмотувати нитками, які проходять через отвір в центрі і огинають край картонного кружальця. Для створення помпонів краще використовувати пухнасті нитки слабкого кручення, які створять максимальний об’єм.

Коли вся поверхня кружалець буде повністю закрита нитками, між двома колами ввести кінці ножиць. Нитки розрізати по всьому зовнішньому краю кружальця. Потім між двома колами провести нитку і кілька разів туго обмотати навколо внутрішнього краю кружальця. Нитку закріпити вузлом. Залишити довгі кінці, щоб потім можна було з’єднувати помпони. Коли всі нитки помпона будуть міцно зв’язані, на краю кружальця зробити розріз і зняти картонну форму з пучка ниток.

Сніговик з помпонів - фото 2

Готові помпони повинні виглядати так. З них ми і будемо збирати нашого сніговика.

Сніговик з помпонів - фото 3

Візьміть два вільні кінці кожного помпона і зв’яжіть їх разом, використовуючи простий вузол зверху.

Сніговик з помпонів - фото 4

Затягніть вузол так, що два помпона зібралися разом досить туго.

Сніговик з помпонів - фото 5

Закріпіть другий вузол зверху, а потім обріжте зайву пряжу.

Сніговик з помпонів - фото 6

Тепер потрібно прикрасити нашого сніговика з помпонів.

З трубоочищувача робимо “муфту-вуха” для наших сніговиків. Кінці скручуємо кілька разів в маленьке коло, а самій трубочці надаємо вигин U-подібної форми. І закріплюємо на голові сніговика.

Сніговик з помпонів - фото 7

Використовуючи клейовий пістолет, прикріпити гілку по обидві сторони від тіла сніговика в якості рук. Приклеїти два ока і ніс, щоб зробити обличчя сніговика. Прив’язати невеликий шматочок стрічки на шию сніговика, щоб зробити шарф. Також можна приклеїти декілька кнопок і блискіток на передній частині сніговика з помпонів.

Варіанти для прикраси сніговика з помпонів дійсно безмежні! Ось декілька варіантів. З того ж трубоочищувача можна скрутити шапочку або з паперу змайструвати капелюх тощо.

Сніговик з помпонів - фото 8

Сніговик з помпонів - фото 9

Сніговик з помпонів - фото 10

Такими милими сніговиками з помпонів можна прикрасити новорічну ялинку або використовувати у створенні новорічного інтер’єру.

Коментарів

2
 • Оля

  17.11.2014 11:09

  Доброго дня.Дивилась на вашого сніговичка з помпонів,просто шикарно.Дуже гарно.Хочу попробувати змайструвати,ось тільки нерозумію як точно треба розрізати нитки на картонках.Якщо зможете підказати буду дуже вдячна.Дякую.

 • admin

  19.11.2014 16:38

  @ Оля:
  розрізати треба по зовнішньому краю між двома кружечками. На цьому відео наглядно показано https://www.youtube.com/watch?v=iuHFVLIu-lo

Залишити коментар

*

Вгору